Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мито ще платя за доставка от United States

Kolo98

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Искам да си взема ето този продукт http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA2C518A3903&cm_re=Outdoor_Waterproof_Bluetooth-_-19S-0015-00075-_-Product 

и искам да знам колко мито ще платя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички продукти внесени от страна извън европейския съюз се плаща ДДС.

Без значение от къде се плаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без значение от къде се плаща

А от същия сайт ако поръчам продукта с ддс    

в нашата валута ще ми излезе около 44.83лв.

Обаче искам да попитам за друго  в сайта има някакви писаници над цената на продукта и не съм сигурен дали това е времето за доставка и ако е така тези дни включват ли и почивните дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от същия сайт ако поръчам продукта с ддс    

в нашата валута ще ми излезе около 44.83лв.

Обаче искам да попитам за друго  в сайта има някакви писаници над цената на продукта и не съм сигурен дали това е времето за доставка и ако е така тези дни включват ли и почивните дни.

Едното е оригиналната цена. Другото е колко спестяваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване