Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

algor, само питам за резолюцията. Аз ако разбирах досега да съм избрал вече.

miroslavm, много е голям, благодаря все пак.

Ето тук http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=3&idPhone1=5451&idPhone2=5541&idPhone3=5375

пуснах сравнение на камерите на Xperia C, Nokia 925 i Moto G. Не е лоша тази Xperia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

algor, само питам за резолюцията. Аз ако разбирах досега да съм избрал вече.

miroslavm, много е голям, благодаря все пак.

Ето тук http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=3&idPhone1=5451&idPhone2=5541&idPhone3=5375

пуснах сравнение на камерите на Xperia C, Nokia 925 i Moto G. Не е лоша тази Xperia.

Принципно HD резолюцията е по-добре, разбира се, но пък няма как в долния ценови клас да имаме апарат с full hd резолюция.

От опит казвам, че камерата на Мото Г не е цвете, но то се очаква.

ще видим тези ден-два камерата на Сони-то, а за Нокията нямам наблюдение (изключая Нокия 1020 и Нокия 1520, които са с уникални камери и няма кой да ги бие).

За Сонито залагам един от кошмарите си, че вечерните снимки ще са трагедия, а дневните ще се доближават до идеалното, но ще има още какво да се желае.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро, благодаря за снимките. Не можех да очаквам профи качество, въпреки че 3-тата не се е получила много лоша. А можете ли да направите една на тъмно но с фокус до към 3м, моля.

Успешен ден на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че нещата стават прилично за параметрите си.

В този ценови диапазон перфектна камера няма да има, разбира се.

Качествени камери има в порядъка на 700-1250 лева, затова за мен лично нещата са съвсем поносими и в рамките на нормалното.

Ето и две от днес - едната навън, а другата в подземен паркинг.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките! Като за 200 и 140 кб. са доста прилични (дневните).

Редактирано от djagi (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

снимките изглеждат изненадващо добре, дори след като сте ги смачкали. 1096х822х24 96dpi. Нали сте снимали с 8MP?

Снимката в домашни условия също е достатъчно детайлна. Изглежда Sony продължават да работят с качествени оптики.

От къде може да се вземе тази Xperia C и на каква цена?

Благодаря и желая лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В доста фирми я има на цена 360лв.

Аз лично познавам момчетата в Сити тел, но пък тук, тук, тук  и на още няколко места е в диапазона 327 - 340 лева, тъй че имаш избор.

От Rv mobile също съм взимал преди време 1-2 апарата и не съм имал грижи.

пп. Махам снимките да не висят тук, а ако нещо друго трябва да се пробва казвайте.

Иначе просто се качват автоматично в Гугъл+ и от там съм ги линкнал.

С 8мр са снимани, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро!

Ходих да опипам няколко телефона и съм на мнение, че най-удобни са ми 4.0-4.3". Даже ако трябва да съм по-точен с максимални размери до 125х65мм.

Оказа се, че някои телефони с малък дисплей са с големи габаритни размери.

Така възможните телефони останаха няколко, а именно Самсунг Галакси С4 мини, ХТС Дизайа 500/501, Гигабайт ГСмарт Т4, Престиджио 4055, Йез Анди А4

Клоня към Самсунга засега освен ако някой негов ползвател не ме разубеди.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходих да опипам няколко телефона  

Дано да са били женски и да им е харесало.  :hush:

Извън СГС4 не ги знам другите, а този копторник не го препоръчвам на никой.

Съпругата ми го ползва 6-7 месеца и толкова много проблеми нито един друг апарат не е създавал. (а доста сме опитали, вяравй ми)

В чуждите форуми има бол материали и описани проблеми, но тук става дума за такива, които батерията се разрежда за 2 часа или като се брикне апарата чак след 4-ия рестор започва да добива някакъв по-нопрмален за ползване вид.

Тя го ползваше като основен телефон - тоест основно с него снимаше, говореше и го ползваше за интернет.

Снимките на малкия екран изглеждат чудесни, но като се качат на компютър се вижда, че са далече от качеството, което уж трябва да имаме, закепевайки този апарат.

И така.

Продадохме го преди два месеца и да ти кажа след всички 4 ползвани апарата Самсунг (различни модели), тази марка е отишла в небитието за нас.

Наясно съм, че има и доволни хора, но моя опит с този модел е такъв и хич не е с положителен знак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

algor, направо ме разби. В смисъл благодаря за компетентните мнения, но точно тръгвах да го купя това с4мини.

Сега ще си пусна "назад, назад моме Калино" и пак залепвам на сайтовете за сравнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

algor, направо ме разби. В смисъл благодаря за компетентните мнения, но точно тръгвах да го купя това с4мини.

Сега ще си пусна "назад, назад моме Калино" и пак залепвам на сайтовете за сравнения.

Съжалявам, но ти пиша това, което ми е било пред очите и пет човека сме се занимавали с този апарат.

Да беше 150-200 лева дето ке вика човек да няма кой знае какви очаквания, ама тя си го взе по времето, когато в Технополис беше 750 лева.

Сигурно има и доволни хора, не казвам, че всички апарати са така, но не си е работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.