Премини към съдържанието
Merryl

За какво си мислите в момента /сезона на сладоледа/

Препоръчан отговор

Сигурно Батман.

Моят наемател-прилеп си смени предпочитанията-вече не каца да спи на иконостаса,а на  един ескиз на Златю Бояджиев. :ph34r:

P.S Пак не познах.Типично за мен. :D

Редактирано от мики маус (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сигурно Батман.

Моят наемател-прилеп си смени предпочитанията-вече не каца да спи на иконостаса,а на  един ескиз на Златю Бояджиев. :ph34r:

P.S Пак не познах.Типично за мен. :D

аз не знам що реших че е Боби Михайлов :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ам че къ ? :)Цялото цветомузика белеше пущено и хвърчах като един същи ангел небесен :)...

Завидях ти Трих! С най-черната си завист ти завидях!

...Добрутро , друже - ще ходим ли след малко на работа ?

Добрутро Трих, не ме ли вишдаш? Ас съм вече ТУК!

Къде ги пускат тези неща? По българска TV?

По Маймунда TV, това даже и на динозаврите им е ясно...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ...

тоз асансьор нещо много често взе да блокира......

всичките блокират.

онзи от преди седмици беше в скенера в онкото, а този е тук, до рентгена.

всичките асансьори са нови и постоянно блокирват.

турски боклуци .... няма какво да се коментира повече.

пак добре, че нямаме пропаднал, като онзи във Варна от миналата седмица, или в Майчин дом-помните ли ?

амамю .....

няма какво да се направи :(

но пък хем ми е жал за момчето -със паническа атака в тесен асансьор, хем пък съм доволен, че се успокои и най-накрая призна и пред себе си, че действително нещо не е наред с него, и то не е сърцето или белия му дроб

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

но пък хем ми е жал за момчето -със паническа атака в тесен асансьор, хем пък съм доволен, че се успокои и най-накрая призна и пред себе си, че действително нещо не е наред с него, и то не е сърцето или белия му дроб

всяко зло за добро

сега вече ще се лекува по правилния начин човека

естествено, тази нощ пак валя

навън си е направо студено и мисля да си взема едно якенце да не взема да се поболея и аз послед лято

сутринта ми звъни Блонди - един наш приятел, оперен певец, взел че паднал от сцената и едва не се претрепал :no-no: 

http://www.infonews.bg/%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%86-%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8/

Редактирано от emmi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сутринта ми звъни Блонди - един наш приятел, оперен певец, взел че паднал от сцената и едва не се претрепал :no-no:http://www.infonews.bg/оперен-певец-падна-на-главата-си-в-софи/

Ужас... Аз ще ходя да го гледам в Петък. Май ще трябва да измислят нещо за тези прожектори да не заслепяват така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ейй, няма да миряса тоя народ. Аман от тая борба за кокала. Народа в мотосредите в България тотално е изтрещтял. Честно ви казвам.

Оффф, а на мен така ми се спиии....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ейй, няма да миряса тоя народ. Аман от тая борба за кокала. Народа в мотосредите в България тотално е изтрещтял. Честно ви казвам.Оффф, а на мен така ми се спиии....

Що, какво е станало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ейй, няма да миряса тоя народ. Аман от тая борба за кокала. Народа в мотосредите в България тотално е изтрещтял. Честно ви казвам.

Оффф, а на мен така ми се спиии....

то да беше само в тейзи среди с мед да ги намажеш

Що, какво е станало?

някой иска да докопа пари, какво друго да стане?

къдей Док, ве? Още ли е на трудовия си пост?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що, какво е станало?

Мерят си мъжките полови органи в момента "големите"  :D

Абе общо взето, за размери се карат тия дни  :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерят си мъжките полови органи в момента "големите"  :DАбе общо взето, за размери се карат тия дни  :biggrin:

Ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

прочетох отгоре отгоре какво сте драскали, но големите постове разбира се пропуснах. много е рано някой да ме накара да върша нещо.

относно китайските актьори как ги различавали - еми лесно - "ей жълтур1 кажи на жълтур2 да викне жълтур3, че му трябва на жълтур 4" много обичам хумор на расова основа, как някой нарича кореец японец и той се обяснява,че не бил японец ами бил кореец. Ако не се лъжа култув филм с расистки обяви е "Аматьорите" с Киани Риивс.

Вчера отиваме за малко до 1 магазин за хранителни добавки по работа и вътре му завидях на пича - климатичето, телевизора, седи си на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И докато едни си мерят егото, други едва оживяват. Новината от преди малко ме довърши. Сега вече ще трябва да се събират парички и то по бързата процедура. :(

Мамка му и живот, не е честно. :(  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И докато едни си мерят егото, други едва оживяват. Новината от преди малко ме довърши. Сега вече ще трябва да се събират парички и то по бързата процедура. :(

Мамка му и живот, не е честно. :(  :(

какво станало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

какво станало?

Наш приятел, моторист - два масивни инсулта, един след друг. Парализиран е изцяло и доколкото схванах, от следващите дни, рехабилитация, зависи дали няма да....ох, аз не мога да го напиша, дали няма да остане така, за цял живот. мамка му.

Момчетата събират пари ден за ден вече за тази рехабилитация и мотор са пуснали да продават. Не е истина просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

най-сетне у дома.

баси.

смърдя като разгонен пор, скапан съм, искам мъничко почивка, мъничко :lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:D Няма си сменям компютъра с такъв, дето усеща миризми..... доктора потен се бухнал тук и разгонил цялото мислещо население.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:D Няма си сменям компютъра с такъв, дето усеща миризми..... доктора потен се бухнал тук и разгонил цялото мислещо население.

кво да го мислим - то ясно

:cheerleading2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бубубуууууу ......, кой е в отпускъъъ, ляляляяяяяя!!!! :tease:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бубубуууууу ......, кой е в отпускъъъ, ляляляяяяяя!!!! :tease:

ооооо- ти си жива ?! :D 

наздраве по този повод :beer:

браво, браво, отпускарче -я разправяй какво ти се случи от както не си идвала насам ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Жива съм , ама делкам с щерката един комп и .........почти не мога да се вредя ! Иначе живота е скучен, еднообразен и безмъжов :huh: ! В момента е в сесия и ..........мога да отпердаша няколко минути :) Тук всичко е ОК, и се радвам за което , ъхъммммммм

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз пък  съм добре  поне  :P

не съм , лъжа , у нас се гледдат мачове :huh:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти, Вив, :mark: !

Компа ми засича, бави, влачи и Хайдука ме изпреварва с постовете , напраоооо мъ яд :help wanted4: ! Отивам да правя вечерята ! Пак ще намина , ахъ ........ :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Компа ми засича, бави, влачи и Хайдука ме изпреварва с постовете , напраоооо мъ яд :help wanted4: ! Отивам да правя вечерята ! Пак ще намина , ахъ ........ :shy11:

и си загубила и тренинг

:bubblegum:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ...

Вчера отиваме за малко до 1 магазин за хранителни добавки по работа и вътре му завидях на пича - климатичето, телевизора, седи си на лаптопа.

Да! Най-вероятно заплатата му не е за завиждане...

Публикувано изображение

Хахаха. Ей! Все едно гледам себе си кат се бухвам у басейната! Браво. Само дето нямам брада и все оше немам бел косъм...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.