Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми .mp3 плеър.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Преди време питах в тази тема за мнение за плеър и почти бях отишъл да купувам, но за щалост една работа ме разсея и не от тогава все не остава време. Малко се разколебах от тогава и искам да питам има ли съществена разлика в звученето на Trekstor i.Beat Organix и i.Beat Cebrax RS? Вторият го предпочитам защото е по евтин, има сменяема ААА батерия (мога да си заредя 2-3 и да си имам за цяла седмица) и най-важното мога, да го вържа към всяко радио, примерно в колата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 205
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това са моите предложения: SanDisk Sansa Clip+ 2GB FM, black- предимство им FM радио, изключително малък и издръжлива батерия. Недостатък: малък монохронен дисплей SanDisk Sansa Fuze 2GB - малко

Публикувани изображения

Бих искал малко помощ относно как да постъпя.

До преди време имах Diva GEM 256 MB, който си вършеше добре работата, но един ден нещо му стана и оттогава го нося по сервизи и два пъти не могат да го оправят. Сега има два варианта - или да чакам отново, за трети път, с надеждата да го оправят, или да си взема нов плеър. Какъв модел бихте ми препоръчали до 200-250 лева? Така като видя какво предлагате вие, ще ми е по-лесно да реша дали си струва да чакам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми допадат моделите на Transcend . Имат си всички аксесоари,с литиево-полимерна батерия са и цената им е доста добра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Хайде и аз ще лепна първото си постче във форумите на калдата. Искам да събера малко инфо за ipod 30 или 80 gb. Ако някой има нещо да допълни, към всичко това, което е изписано ще съм му благодарен. Приемам и предложения за други марки от тоя клас. Да кажа, че бях направо на 100% убеден, че искам него, но много хора ме разобедиха, с аргументи от рода: "Не си заслужава парите", "По-добре си купи телефон с памет" (защото се оглеждам и за телефон и при положение че се оръся толкова за плейър значи телефона няма да е мн. пари) и др. Искам да знам вашето мнение.

ПП: За мп3-тата от нисък да кажа на хората, които се интересуват, че така наречените бг марки Нео, Уотсън, Дива и т.н. са всъщност на един и същ китайски производител, който произвежда мп3-та за цял свят повечето от които некачествени имитации. Някои модели наистина вадят приличен звук, но за мен не си заслужават парите, защото за около 120-130 лв. можеш да се сдобиеш с креатив Мuvo (пр. V100-1gb), който ще вади наистина прекрасен звук (пък и доста силен, аз лично едва го издържам повече от няколко минути). Съгласен съм, че ако купишедин FX -50 ако не ме лъже паметта получаваш плейър със слот за памет и 2 гб собствена, обаче звукът ще е доста по-зле. И последно да обобщя, че какъвто и плеър да вземете си заслужава да дадете ок. 20-30 лв. за качествени слушалки - те са НАЙ-ВАЖНИ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ще вади наистина прекрасен звук (пък и доста силен, аз лично едва го издържам повече от няколко минути

Па намали го звука, какво толкова.

За iPOD ще ти кажа - наистина не си заслужават парите, слушалките им са скапани, големи са, нямат радио и диктофон, поддържат само определени формати, трябва ти софтуер да си качиш песни... СКЪПИ СА ... малко ли е? Ако наистина не ти трябват 30 или 80 ГБ, вземи си нещо по-приложимо в реалния живот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, не мога да гарантирам, но така ги преценявам от това, което чета и чувам. Но те по принцип Philips и Samsung не са нещо кой знае какво. Средна работа,... която в България май е "висока", като гледам как масово се купуват боклуци. :rolleyes:

Много моля само хора дето не са слушали Самсунг и ТрекСтор и не са ги държали в ръка един до друг да не правят такива коментари. Сина ми има Самсунг yepp-53z от година и половина, а аз си взех наскоро TrekStor i.Beat cebrax RS. Разликата освен обема на паметта е че Самсунга е с радио а Трекстора с вграден FM трансмитер(аз и заради това го взех). Впечатления. Самсунга е по изпипан, има по добър и по силен звук, по добър софтуер. Те и парите му са повече. Но освен цената не мога да намеря никакво друго предимство на произведената в Китай Немска техника Трекстор. Не че е лоша но Самсунг си е с класа отгоре. Та нека за в бъдеще подобни коментари за сравнение между марки да се правят обосновано и да се цитират продуктите които се сравняват.

Редактирано от ESPACE (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Па намали го звука, какво толкова.

Това го писах понеже видях хора, които са недоволни от изходната мощност на плеърите.

За iPOD ще ти кажа - наистина не си заслужават парите, слушалките им са скапани, големи са, нямат радио и диктофон, поддържат само определени формати, трябва ти софтуер да си качиш песни... СКЪПИ СА ... малко ли е? Ако наистина не ти трябват 30 или 80 ГБ, вземи си нещо по-приложимо в реалния живот.

Слушалките не са голям проблем. Ако си готов да дадеш такава сума за плейър (наистина е доста скъпичък), 20-30 лв. няма да те съборят мисля (за тази цена съм си набелязал наистина много добри слушалки на сони-трилентови мисля че бяха). Наистина ме е яд че няма радио. Това е много ценна екстра като се има предвид колко бързо ми омръзват някои песни били те и 30гб. За диктофона хич не ми пука (за разлика от радиото) и друг формат освен мп3, wma, wmv и avi мислиш ли че се налага? Честно да си призная аз ползвам май само тях. Другите много измъчени ми изглеждат. Предложи някой друг модел който да поддържа видео, да вади много добър звук (МНОГО АМА МНГО ДЪРЖА НА ТОВА), и да речем да има радио.

ПП Само за информация мнението ти на личен опит ли е основано.

ППП ESPACE за самсунга съм съгласен абсолютно. Като се има предвид, че едва навлизат в тая сфера са направо върха. За трекстор обаче не мога да се съглася. Качеството на звука е съвсем посредствено. Поне този beatbox, не помня марката, беше обикновен и дари бих го сравнил с така наречените български.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! :ph34r: Реших да не пускам нова тема, а да попитам тук за това, което ме интересува. Искам да си взема mp3 player с памет минимум 512mb. Мога да отделя около 60 лв за целта. Разгледах в различни сайтове и попаднах на тези продукти:

Apacer AU 231 (1 Gb)

file_28_bg.jpg

Технически параметри

Памет 1Gb

Формат MP3, WMA

Екстри

FM Радио Не

Запис от FM Радио Не

Диктофон Не

Интерфейс слот за SD/MMC карти до 1Gb

Захранване 1 x AAA

Възпроизвеждане Видео и музика

Други време за работа до 7 часа

Този ми изглежда добър като възможности, възпроизвежда и видео. Но не знам дали качеството му е добро? Ако може да ми дадете мнения (професионални по възможност) ;)

Trekstor MP3 Trekstor i.Beat jess (512MB)

file_31_bg.jpg

Памет 512 MB

Формат MP3, WAV,WMA

FM Радио Не

Запис от FM Радио Не

Диктофон Да

Интерфейс два изхода за слушалки (3,5mm jack)

Захранване 1 х ААА батерия

Възпроизвеждане eквалайзер за 6 вида настройка на звука

Други 2-цветен OLED дисплей

Можете ли да ми кажете дали тези модели са качествени (до колкото могат да са качествени за тази цена). Или ми препоръчайте нещо друго за тези пари.

Ще съм ви много благодарна. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със iRiver T30 512MB .. работи страхотно.Вади много добър звук и е много красив и компактен.

Мисля че за 120 лв си върши работата идеално.Качвам до 120 песни (некомпресирани).

Ето и допълнителна информация:

Extremely compact, lightweight product

Intuitive graphically controlled menu

Integrated real-time clock with alarm function

Diverse range of play models: Repeat, Shuffle, Intro and study

t30greenmainsmall.jpgiRiver_T30-512MB_iRiver_T30512MB.jpgiriver_t30.jpg

Audio formats supported - MP3 & WMA (8up to 320kbps) OGG Vorbis (up to Q10), ASF

ID3 information - supports ID3 V1.1 and V2.2 up to V2.4

Rated power output - 30mW (15mW per channel) (16om)

Frequency - 20Hz-20kHz

Signal-to-noise ratio - 90dB/A-weighted

Equalizer - 10 presets, manual parametric equalizer

Display - 4-line graphic LCD with dark-blue background lighting

Power supply - Micro-battery (AAA) for up to 20 hours

- Пълното ревю: http://www.rts-bg.com/?show=item&item=618&id=1854 -

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сменил съм 3 мп3-та,на две форми Apple и Sony.Имах Сони Vaio 40 gb,адски голям,супер лесно се чупи,сервиза им не е на ниво (поне на това на което се очаква да бъде).Иначе за гъзарии беше пълен,сега ме гледа от библиотеката на парчета.Няма достатъчно аксесоари които се продават за него( не е като Ipod).

Sonic Stage или алтернативата на сони относно Itunes,нямам оплаквания,лесна за употреба.Единственото което ме дразни е че Sony четат само Atrac.

За Ipod имам нано 8 гб и shuffle 1gb,за дизайн няма какво да говорим,изглежда добре,тъкно,малко и т.н.Готиното около Ipod е колелцето (лесната навигация) и адски простото меню.Когато видях менюто на Zen M Vision паднах,нищо не му разбирам.За слушалките,ами те са си направо за кофата,не знам какво им се радваш толкова,освен като излезеш в бг и всички те гледат,защото имаш Apple.Звучат ужасно,имам два чифта дори не съм ги разопаковал.Сложих си едни сони и си нямам никакви проблеми,много по-добър звук ми вадят.Относно Shuffle,единствения недостатък е че няма дисплей,няма колелцето или с други думи,вместо да си давате парите 89.евро за 1 гб,може да си купите два,е няма да са apple.Аз не се оплаквам,дадох го на майка ми и е доволна.Сега лошото,ами всички цени на Apple са с едно 15% ей така отгоре,да има,компири всичко.Че са качествена фирма така е,досега не съм имал проблеми с наното или шъфъла.Itunes си е супер програма,лесна за употреба,за мен няма особена разлика м/у Sonic Stage и Itunes.Сега че едното има възпроизвеждане на видео другото не,хич не ме боли.Даже предпочитам Sonic Stage защото има функция да прехвърляш от МП3то на компа а не както при Itunes само от компа на мп3то.Ако си купиш Ипод имай впредвид че аксесоарите са много скъпи,смяна на батерия да не говорим за бг.Единия пуст калъв е 50 лева само защото е за ипод,сега в бг не знам как са цените.За тея пари може да се вземе нещо по-добре,е може да не е 8гб,макар че много компании им подбиха пазара.Sansa изкараха много добре предложение, http://www.sandisk.com/Products/Catalog(11...P3_Players.aspx

Ipod е бая скъп и може би не заслужава толкова пари.Но като навигация и меню няма да намериш второ.Относно радио и диктофон и т.н,ще ме извинявате ама за мен е изключително тъпо да накамаря 20 гб музика и да слушам радио от скука,за диктофон може би,но не е болка за умиране????Нали,а и много добре си се казва MP3 player а не подвижна мултимедия,иначе ако са искали да добавят едно радио да са го направили. 100 пъти досега.С Itunes няма да имаш проблеми,поне според мен,далеч е от перфектната програма но върши работа (не се минавай да си държиш музиката в Itunes,копира всичко наново и заема излишно място на диска).Относно екрана адски лесно се цапа и драска не си прави илюзи че шикозното калъфче може да го спаси.Изборът е твой :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте навил съм се да си купувам MP3 player и съм се насочил към този модел --->>>Цъкни. Бихте ли ми казали дали плеъра е хубав и дали си заслужава парите? Може да предложите и други модели до 150лв. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте навил съм се да си купувам MP3 player и съм се насочил към този модел --->>>Цъкни. Бихте ли ми казали дали плеъра е хубав и дали си заслужава парите? Може да предложите и други модели до 150лв. Благодаря предварително.

За SanDisk съм чувал добри неща, но не съм изпробвал. Добър модел от този клас е Creative MuVo 100. Няма слот за памет, не чете картинки, няма радио, дисплея му не е цветен, има диктофон, батерията е обикновена (ААА), не поддържа и онлайн музика. Ако си готов да ги преживееш тези липси обаче, ще получиш 1GB музика с може би най-добро качество за цената си. Зависи от теб. :clap:

Редактирано от Shery (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Съгласен съм, че ако купишедин FX -50 ако не ме лъже паметта получаваш плейър със слот за памет и 2 гб собствена, обаче звукът ще е доста по-зле.

ТИ да не лъжеж аз сега ще си взимам такъв слушалките са ми 20 лева и очакваш звука да е лош ??? според мен наистина дива са боклуци ама SONY (дето щях да си зимам) на тях им слагат още 30 лева само заради известната марка

Дива Фх-50 аз ще си взимам и според мен е много добре предишният ми мп3 беше санг на 50 лева и супер як звук сега същата мп3 е 30 лева а тая дива е 100 лева с цветен дисплей и супер яко изглежда звука не зависи от мп3-то а от слушалките които са ми сони както казах за 20 лева

Редактирано от smooker4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ТИ да не лъжеж аз сега ще си взимам такъв слушалките са ми 20 лева и очакваш звука да е лош ??? според мен наистина дива са боклуци ама SONY (дето щях да си зимам) на тях им слагат още 30 лева само заради известната марка

Дива Фх-50 аз ще си взимам и според мен е много добре предишният ми мп3 беше санг на 50 лева и супер як звук сега същата мп3 е 30 лева а тая дива е 100 лева с цветен дисплей и супер яко изглежда звука не зависи от мп3-то а от слушалките които са ми сони както казах за 20 лева

Не не лъже. Вярно, че изглежда внушително максимум 4 гб за такива пари, но всъщност не е. Или някой те е излъгал, или просто сам се заблуждаваш. Обяснявам защо:

1. Вярно е, че звукът зависи много от слушалките, но не само. Звукът до голяма степен зависи и от самото устройство. Санг, Дива (на Дейзи Медиа), Нео, Нипон и още няколко фирми предлагат плейъри, чието устройство е абсолютно еднакво. Само марката се различава. Това е така, защото не те ги произвеждат, а ги внасят по поръчка, от една и съща кистайска фирма.

2. 20 лв. не са чак толкова много за слушалки. Слушалки на тази цена са слушалки от нисък клас (независимо, че са Сони). Да определено ще чуваш по-добър звук от този на слушаки от 3 лв., но все пак...

3. Съгласен съм, че са много джиджани и пълни с екстри, но не се заблуждавай, звукът е на много ниско ниво. С такъв плейър не можеш да се надяваш на добър звук. Това важи и за Санг-а, който си имал.

4. Не се обиждай, но и за цената на плейъра Сони грешиш. Не е толкова ниска само заради марката.

Както и да е. Ако качеството не е много важно за теб, няма никакъв смисъл да даваш повече пари за нещо, от което нямаш нужда.

Я кажете този мп3-плеър добър ли е?

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09028535

Марката е добра, но едва сега навлиза при мп3 плейърите. Нямам опит. Зависи от екстрите, които ти трябват. Съмнява ме, че ще можеш да гледаш снимки на този миниатюрен екран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Кой от тези двата е по-добър?

http://plesio.bg/product.php?product_id=22...section_id=1311

http://www.######/product_info.php?cP...54eb5b210a52d89

Другия вариант е http://www.orderbg.com/index.php?main_page...roducts_id=1853 - Едно време Teac правеха хубави записвачки, но са плеърите нищо не знам

Редактирано от xsakex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mp3-plejyri-c3147...b-p6892603.html

Transcend T-Sonic 520 1GB

9229178.transcend-t-sonic-520-1gb.jpg

Аз съм с този и не мога да се оплача. Звука е добре дори със обикновенните слушалки. На шумни места (примерно до булевард) трудничко се слуша, но като цяло съм изключително доволен. За тези пари е доста добър. В джоба си имам една резервна батериика и винаги мога да си слушам. Това че работи с AAA батерии, беше една от основните причини да го взема. Силно те съветвам да избереш този модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е ли по-далавера да е с Li-Ion или Li-Pol батерия?

Ако ще взимам Transcend - http://www.orderbg.com/index.php?main_page...roducts_id=2397 този ми се вижда по-готин

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете нещо за CANYON струва ли си?

трансценд или CANYON ???????

и все пак кое е по-добре с лион вгхрадена батерия или с ААА ????? със зарядно?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А този http://www.germanos.bg/product.asp?lang=lc...4&PrId=5367 става ли ? Аз си бях харесала http://www.germanos.bg/product.asp?lang=lc...4&PrId=5498 но една приятелка ме пресрешна пред магазина и ми каза, че дисплея лесно се чупел и по-добре това бялото.Аз по-принцип от техника нищо не разбирам - гледам външния вид.Ако някой разбира ще ми каже ли това бялото добро ли е т.е. то за 29лв. нищо невероятно не се очаква, но все пак.А и ако знаето нещо по въпроса за зареждането (колко време и как само се слага в USB и нищо друго ).За mp4 щеше да ми отиде цялата стипендия, но мисля, че и това е добро,Вие кажете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В темата се спомена веднъж името Transcend, но не се получи никакъв коментар, какво ще кажете за техните продукти и по-специално за това http://www.transcendusa.com/Products/ModDetail.asp?ModNo=133?

Благодаря предварително. :lol6:

edit: тук простото усмихващо се смайли изглежда доста самодоволно..

Редактирано от burzoopak (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Колко горе-долу издържа една Li ion батерия при mp3 плейърите? AAA-тата доколкото знам държат по около 12-18 часа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване