Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Akeron_Style

Препоръчайте ми .mp3 плеър.

Препоръчан отговор

А аз си купих ето този 6334562.jpg

характеристика

2 ГБ за 68лв от Метро. Плеъра избощо не е толкова зле,макар че на кутията пише "Произход: Китай" laugh.gif

Това наистина ме притесни в началото,но за тази сума е просто перфектен!

Могат да се гледат и видеофайлове и картината не е лоша!

Ако искате нещо непретенциозно - това е :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Аз си купих миналата седмица Creative ZEN. Много съм доволен, прекрасно е във всички категории.

Купих си също тези слушалки за да се насладя напълно

Зена наистина е супер добър плеър. Аз също имам такъв и мога да кажа че тази джаджа на Крийейтив няма Аналог. IPod в кофата.

Аз моят го купих от Most Computers за 240 Лв точно.

@Phreaker - слушалките дето си закупил са наистина прекрасни. В този ценови клас това може би са най добрите слуашалки за Улицата в момента.

creative-zen.jpg

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От опита ми стигнах до извода че в супермаркетите повечето mp3 плеъри са големи боклуци, предимно китайски!

засега най ми харесват Creative ZEN но са по-скъпички, а разликата в шумна среда не се забелязва!

и ако не бързате цените падат а и се появяват по-нови модели

м

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От опита ми стигнах до извода че в супермаркетите повечето mp3 плеъри са големи боклуци, предимно китайски!

засега най ми харесват Creative ZEN но са по-скъпички, а разликата в шумна среда не се забелязва!

и ако не бързате цените падат а и се появяват по-нови модели

м

Човек - разликата се забелязва с добри слушалки. Ако ти се дават над 100$ за Ultimate Ears или Denon просто няма начин да не забележиш колко комфортно се слуша в шумна среда. Има и по добри плеъри от Creative но за жалост не се намират на нашият пазар - например Cowon D2 и заради тва мисля да си го поръчам от Амазон.

И след като видях последните творения на Ковън спокойно и категорично мога да кажа че IPod е един скъп и недостатъчно конкурентен Боклук. А след като искаш ниска цена на Creative - мястото е едно - Мост Компютри в СФ с'у 1во РПУ.

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от година и половина съм с Creative Zen Vision:M 30gb, черен и съм мега доволен :wors: Вече малко ми тежи и ми е некомфортно да нося такава тухла по джобовете, но си заслужава и не излизам без него :) Аксесоари лесно се намират от ибей за малко пари. Заебете айпод-а - то дори не е мп3 плеър :) Очаквам някаква нова генерация мп3ки от Creative, нещо по-тънко, че като гледам какви са тънки Под-овете и ми текват лиги, но много ме ограничават с техните конвертирания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвертирания?

Жената има iPod от 2 години, но нищо не конвертира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина в България положението с разнообразието не е розово.Има всякакви китайски боклуци, множество плеъри тип S1 и кучи марки.

Няма нови модели cowon и iriver, но пък сме пълни с Neo,daisy и т.н.

А относно слушалките Sennheiser/AKG си остава изборът(Надявах се някъде да има и KOSS,но уви)

А иначе конвертирането може да се изключи от iTunes.Просто по подразбиране програмата конвертира в AAC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с мп4-Санг 1гб от Технополис за 69 лева мн сам доволен макар,че е направено в Китай.Може да се гледат клипчета,картинки има диктофон е-боок чете мп4 и мп3 формати няма да сбърка6 ако си го купи6 :speak:

post-168667-1213807888_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двоумя се между два мп3 плеъра, та моля за препоръки :friends1:

Единия е TrekStor i.Beat organix [FM] 512 MB, а другия е TRANSCEND T.Sonic520 1GB MP3 Player + radio.

512 ми е достатъчна памет, така че разликата между двата относно памет не е важна. По-скоро ме интересуват мнения на хора, които знаят какво представляват двата модела (или поне един от тях).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Trekstor-ите идват с по-хубави stock слушалки от Transcend.

Естествео, ако искаш качествен звук ще си вземеш други слушалки.Съветът ми е да отидеш и да видиш на място, кое повече ти харесва, тъй като характеристика им е доста сходна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря.

А какво ще кажете за Sony NWD-B103?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре изглежда

И като цена е изгодно, като RRP в UK e ~30паунда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да споделя, че вече съм горда собственичка на TrekStor I.Beat Organix 1GB +FM radio и съм много доволна. Слушалките в комплекта са Sehnheiser и са страхотни. На 16 учеливение имам чувстото, че ще ми изгърмят ушите, баса е страхотен. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз искам да споделя, че вече съм горда собственичка на TrekStor I.Beat Organix 1GB +FM radio и съм много доволна. Слушалките в комплекта са Sehnheiser и са страхотни. На 16 учеливение имам чувстото, че ще ми изгърмят ушите, баса е страхотен. ;)

Player а е много добър има яки слушалки и т.н. Има едно нещо с което трябва да се съобразяваш-DRM-9 не съм много наясно какво е и защо е . Можеш да погледнеш темата за смяна на firmware ,дано да не ти се случва.

Редактирано от trix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз искам да споделя, че вече съм горда собственичка на TrekStor I.Beat Organix 1GB +FM radio и съм много доволна. Слушалките в комплекта са Sehnheiser и са страхотни. На 16 учеливение имам чувстото, че ще ми изгърмят ушите, баса е страхотен. ;)

Съгласен съм cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имо го в злато

Да, в злато е най-скъпият модел на плеър в света :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,неуморни автори! biggrin.gif супер е,че ги има форумите-питаш и най-нахалните неща и ти отговарят съвсем подробно!Днеска видях новата примамлива играчка от Diva и си казах-егати чудото!Говоря за Най-готиното е,че има камера-нещо,което досега не съм виждала.Е,нормално е,че тя не е много добра,но аз си си мисля следното-понякога,когато нямаш батерия на телефона е хубаво да имаш нещо малко и компактно за снимане и е перфектно,че върви с най-използваният уред от нас тиинейджърите-mp3-ката.Да,и аз си имам цифров фотоапарат и да,той е много хубав.И все пак нещо ме гложди отвътре-ама то такова,ама то онакова.....

И сега си идвам на думатаХУБАВ ЛИ Е МОДЕЛА НА Diva-JXD?

Всеки си има предпочитания за устройствата,на мен ми казаха,че тази марка не била особено добра,щото е българска.На живо съм виждала само един модел и ми се стори много добър,с хубав дисплей,ама има много хора които ги имат тези плейърчета и много,много ще им се израдвам,ако ме просветлят!

Дори и ако знаете модел не на Дива,но е важно да изпълнява тези условия.(Е,за едно-две мога да направя компромис!) :)

-Да е със здрав корпус и бутони-да не се чупи лесно и дисплеят.няма да го мткам от покрива,ама все пак да не стане така,че при две инцидентни падания и дотам....

-Да е със добър софтуер,да не се мотка много,много...:angry:

-Паметта-да има И външна памет-карта

-FM радиордиктофонригри,но не е задължително.само за удоволствие!

-Да поддържа поне един свестен формат,а не неща от рода на MTV,мемтиви и така нататък....

-Хубав,голям екран с мнооооооооооого цветове....

-Високоговорител на висота,а не да си мънка под носа!

-Ако е със ААА батерии направо цена няма да има.....е,естествено,че ще има,по възможност не повече от 130 лева

Добре си изредих желанията и сега наистина МНОГО се надявам да ми отговорите,имам висока нужда от помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво и евтино няма - затова и марки от типа на Neo, Daisy, Diva, Easy Touch и т.н. са толкова евтини. Това са еднодневки, които първо не се знае колко време ще работят, второ ще работят отвратително. Извод - гледай по-благонадеждни марки. Не можеш да искаш всяка функция и екстра де що човечеството е изобретило досега и да имаш само 130 лв.

От добрите по-евтини устройства аз ти препоръчам Sandisk Sansa Clip. Има го в get.bg примерно - 2ГБ - 106лв. Уникално качество на звука.

Като компромисна алтернатива виж Trekstor i.Beat organix

Нямат голям дисплей, слот за карта или високоговорител, но за тези пари не можеш да го очакваш.

Ако събереш още някой лев може да си вземеш Sony S615, Creative Zen или пък Samsung P2.

И само от любопитсто, как очакваш хем да има голям екран, хем да не го мислиш ако го изпуснеш? Сама си противоречиш. Добър екран може да издържа на надрасквания, но не и на удар в някой ръб, колкото и да е здрава останалата част на устройството.

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо,благодаря за отговора.А сега на темата-съгласна съм за това,което каза за "еднодневките",НО, искам да чуя мнението на някой,който вече е имал Diva.Защото и аз имах еднодневка,която не се развали три години.Става въпрос за Sang.Уж боклук,ама всичко му беше добре и не ми направи никакъв проблем.Затова се изкушавам от Дивата,надявам се да е добра колкото моята.Сони-то,което ми препоръча ми хареса,но искам да има ектсри.Сега ще те помоля да ми намериш някое устройство,наистина от високия клас,да кажем до 300 лева.Просто искам да съм сигурна,че наистина е добро.Нямам много време да се ровя,а и нямам голяма база за сравнение,затова ще помоля теб.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен хубаво и евтино, другото, което не съществува, е перфектното. Няма такова нещо като "най-добро".

На световния пазар най-много получаваш от Cowon D2 и Samsung P2. Като екстри може би по-назад остават iRiver Clix2 и по-новите модели на Sony.

Cowon има може би най-балансиран звук, има най-мощния усилвател и най-много екстри. Недостатък е пипкавия и бъгавия му firmware.

Както виждаш, и най-доброто не е идеално.

У нас пазара е доста стеснен и можеш да намериш само Samsung P2 и Sony-тата.

P2 може да се намери само в техномаркет (когато проверих последно), освен това е поскъпнал откакто аз си го купих в началото на Май. Имай в предвид, че се управлява чрез екрана (touch screen), ако това има значение за теб. Този модел е най-доброро постижение на Самсунг, макар че може и да не е най-новият им продукт. Не гледай други модели на Самсунг - за разлика от този другите са сравнително посредствени (като качество на звука). Firmware-а се обновява и добавя допълнитена функционалност и екстри.

Другото, което го има в България са моделите на Сони. По мои наблюдения най-евтино се намират в Sony Center-овете. Гледай моделите от S61* нагоре и от A81* нагоре. И тук качеството на звука е върхово. Изброените от мен модели (и по-новите) имат еднакво качество на звука, разликите са в дизайна, използваните материали, функционалността и включените тапи. Избора си е твой.

Creative Zen също заслужава да го обмислиш. И той има супер звук, но го класират под гореизброените. Има си особености във функционалността и може да го харесаш заради тях.

Изобщо, няма универсално най-добро. Хващаш и прочиташ ревютата, които ти дадох, там има тествани и другите модели на Сони. Има и клипчета на интерфейса. Просто избираш това, което ти е на сърцето. Малък пример: ако искаш bluetooth - Samsung P2 освен че може да ползва bluetooth слушалки, може да приема и набира разговори, свързвайки се с телефона ти. Най-новото Сони също има buetooth, но само за слушалки.

Другото, което трябва да имаш в предвид са слушалките - за да усетиш качествения звук трябва да имаш добри слушалки, иначе няма значение какво ще купиш. Тук имат предимство Сонитата от А-серията (от А810 нагоре) - IEM-ките (In Ear Monitor - тапи за в ушния канал) са много добри и няма нужда да ги сменяш. Много са малко такива предложения - сещам се само за някои модели на Trekstor, които идват със слушалки Sennheiser, но и те са най-ниския клас (у нас струват към 25 лв) и тези на Сони А-серията са два-три пъти по добри.

П.П. за доуточнение да кажа, че имам Samsung P2 и слушалки Sennheiser PX100, нямам лично впечатление от другите продукти. Говоря въз основа на review-а и отзиви (научих се, че тези в AnythingButIpod са едни от най-достоверните).

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително много ми хареса всичко в Cowon D2 само да нямаше сензорен дисплей!Прав си-няма перфектно! sad.gif Мисля обаче да се спра на Creative Zen.Много е малък и удобен и си има всичко,от което се нуждая.Предполагам,че след като допълнителната му памет е с карта SD ще мога да си качвам колкото искам памет,защото на miniSD картите е ограничено.И другото-дали има Tv изход?Не пише никъде.Знам,че мога да го намеря в технополис или техномаркет,но мисля да си го поръчам от интернет.Не знам дали не е по-лошият вариант... ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма TV out. Ти се решаваш от къде да го купиш - има го в много магазини - Reset, Most... - бате google знае всичко. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам какво мислите за този мп3 плейър http://www.orderbg.com/index.php?main_page...roducts_id=3891

Поддържани формати: MP3, WMA, DRM9, MP4, JPEG

Памет: 2GB

Дисплей: 2.8" чувствителен на допир (Touch screen)

FM радио: Да

Памет до 20 радиостанции

Работни режими: Възпроизвеждане

Браузер за разглеждане на изображения

и текст

Запис на глас

Радио

ID3 tag поддръжка: информация за

изпълнител, песен, албум

8 режима на еквалайзера

Екстри: Вграден високоговорител

Firmware ъпдейт

Уникален графичен интерфейс

Слот за флаш карта: Micro SD флаш карта

Комплекта съдържа: МР3 плеър

USB кабел

Връзка за носене

Диск за инсталация

Слушалки

Ръководство за употреба

Гаранционна карта

Интерфейс: USB 2.0

Батерия: Литиево-полимерна акумулаторна батерия

(10 ч.)

Размери: 92 x 53 x 11 мм

Тегло: 84.2 гр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли,аз не разбирам много от плейъри,но мога да ти кажа че практически сензорните бутони и дисплеи са много неудобни за ползване.Да,фукня си е,но на практика понякога е много досадно и изнервящо да имаш такава функция.Примерно ти е в джоба и започва да си цъка само :) Освен това,на този модел целия му дисплей е touch,което го прави много чувствителен и нараним.Според мен трябва да си намериш модел без сензорни работи,за да не се притесняваш за него.Друг вариант е да имаш специална кутийка,в която да го слагаш.Не мога точно да ти я опиша,виж какво имат Creative Zen-http://images.europe.creative.com/iss/images/artwork/A5_RGB/ZEN_Accessories.jpg Говоря ти за прозрачната кутийка с червеничко отгоре :P Супер удобно е !

Междудругото,аз имах абсолютно същия плейър http://img227.imageshack.us/img227/2281/sa...layer8hf.th.jpg и три години нищо не му стана.Боклук,боклук,ама работеше супер!Sang са добра фирма,макар и китайски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...