Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Akeron_Style

Препоръчайте ми .mp3 плеър.

Препоръчан отговор

А за този зен какво ще кажете? http://www.plesio.bg/product.php?product_i...section_id=1324

Модел: Zen Portable Multimedia Player

Цвят: Black

Памет: 4 GB

Дисплей: 2,5" LCD Цветен

Радио; Възпроизвеждане на снимки и видео;

Поддръжани звукови формати: Audible AAC WAV WMA MP3

Поддържани картинни формати: DivX WMV JPEG

Тип свързване: USB 2.0

Батерия: Li-Ion с автономия 25 часа

Слот за SD Card (SD и SDHC)

Frequency Response 20 Hz до 20.000 Hz

Signal to Noise Ratio (dB) 90dB

Размери: 55 x 83 x 12 mm

Тегло: 65,0 g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vinushka, имаш ли опит със сензорни дисплеи или само така предполагаш? Аз мога да ти кажа, че интерфейса на моя Samsung P2 е чудесен. Ако си прочела ревюто за него, което ти дадох, тестващия също по принцип предпочита бутони, но въпреки това оценката му за интерфейса на P2 е положителна. Както споменах по-горе - колкото по-голям е екрана, толкова по-голяма опасност има при падане да падне точно на него - това е всичко. Моя не е по-нараним от този на Creative Zen дето ще го взимаш. Само да отбележа, че е по-практично да се избере такъв модел, който няма нужда от стилус. P2 просто го докосваш - не ползва стилус, a Cowon D2 примерно работи и по двата начина, но и менютата са му сгъстени и е пипкаво.Колкото до този Teac - тъмна Индия... Аз също съм го заглеждал като търсих какво да купя и не открих нито едно ревю. Сигурно е по-добро от Neo, Daisy и сие, но все пак ти препоръчвам да погледнеш нещо по-известно, от което има отзиви. Creative Zen е добър.

vinushka, като си го купиш Creative Zen си вземи и едни читави слушалки (препоръчвам Creative EP-630 ако предпочиташ тапи или Sennheiser PX100 (ако проявиш интерес за тях ще ти кажа къде се продават, но са по-скъпи - 80 лв) ако искаш тип "диадема"), сигурен съм, че ще се шашнеш каква е разликата в звука спрямо този Sang, пък после ми разправяй как е работел "супер". :rolleyes: Един състудент си беше взел Easy Touch, та ги знам как свирят подобни марки.

П.П. а за да не се цъка сам сензорния дисплей си има hold - даже на моя P2 hold-а е програмируем - може да деактивира всичко или да деактивира само екрана и да можеш да натискаш бутоните (сила на звука и пауза).

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А,преди да започна само да отбележа,че съм Момиче. :speak: И да-имам,макар и не личен опит със сензорни щуротии.Иначе не бих се правила на интересна.Преди време леля имаше макар и телефон Samsung със сензорни бутони и когато веднъж го удари в една ваза отиде на боклука.Най-добрият ми приятел имаше Diva FX 78 и постоянно ми се оплакваше от колко гадно е така.Аз още не съм имала,но знам какво е усещането поне на повечето модели телефони и си представям какво е с плейърите.Освен това,ако го пипнеш с мръсни ръце става гадно.....

biggrin.gif Прочетох ти нещата,но моето мнение си остава против сензорите!

И знам,че Сан-гът не вади суперзвук като скъпите модели,но поне си вършеше работата добре и не ми се наложи да правя друго с него,освен да го преформатирам и да си качвам музика cool.gif

Ами точно на него ме навива русокосия отгоре и май наистина си заслужава.Тази mp4 е суперска,има много екстри,удобна,красива,поддържа едни от най-рядките за плейъри видео формати-Xvid и Divx,батерията издържа да 25 часа на музика и 5 на видео,менюто е просто и лесно и ако искаш да го видиш на монитора,влез в youtube.com и потърси клипче с името Creative Zen.Там има много и различни ревюта или как изглежда "реално".

Редактирано от vinushka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че си имала неприятни първи впечатления от сензорните екрани. Точно затова съветвам ervin да остави този Teac (Diva в случая с твоя приятел) и да види нещо по-известно и изпитано. Колкото до GSMа на леля ти - каквото и устройство с какъвто и екран да изтървеш, ако се удари екрана, като нищо ще се счупи или пукне (те са повече или по-малко устойчиви само срещу надраскване). Предполагам, че си имала това в предвид като каза "сензорни бутони". Тук има списък GSM-ите на Самсунг, имащи сензорен дисплей, има и ревюта. Като гледам много хвалят сензорния екран и интерфейса на i900 Omnia, Armani, F480, F700 и F490. Не знам кой модел е имала леля ти (може да е бил някой от моделите тепърва за прохождане в touchscreen сферата), но тези от 2008-ма година (изброените) са доста успешни.

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщносто никой от изброените,тя имаше Samsung Soul със сензорни бутони.И той е много известен,прочут и прехвален,но ще ти разкажа как точно й се счупил екрана.Леля си носила телефона на верижка на врата,когато се навела към вазата на масата и телефонът се ударил в нея.Тя ми разкажа,че ударът не е бил силен,но оцелила бутоните и......дотам.Вярно е,че екраните трябва да се пазят,но кажи ми-нима нито веднъж не си се изнервял от дисплея на Самсунг-а ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се изнервял. Има си добро меню, опциите са достатъчно нашироко, за да не ги бъркам, а ръката ми не е малка. Случвало се е да го изпусна на плочки от 2-3 мои педи височина и нищо му няма. Изглежда на този телефон това му е било слабото място, било е недоизмислено. Ако погледнеш екран на мобилно устройство (player, GSM, фотоапарат...) ще забележиш, че екрана му всъщност е някъде около милиметър под външното стъкло, а не като на TFT монитора ти. Затова дори да има удар и да се спука горния слой, екрана си работи. Същото важи и за моя Samsung P2 с сензорен екран, макар че не знам колко коректно ще работи сензора с такава пукнатина, но ще работи. Май не са дообмислили сензорните бутони на онзи GSM и какво ще стане с тях в "екстремни" моменти...

Все пак работещ или не пукнатините не са хубаво нещо и е препоръчително да се съхранява на сигурно място. Има защитни фолия за екрани, за да не се драска, но те не пазят от удар. Така моя P2 в комплекта си има такова фолио (е, не е като invisibleSHIELD, но е по-добре от нищо), но си го нося в джоба, нищо че и той може да се носи на врата като GSM-ма на леля ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мислиш ли,че когато си купя Creative ZEn-арв кутията му ще ги има онези аксесоариркалъфчетаркутията и другите работи?Защото веднъж видях една такава кутия с плейъра и вътре имаше всичко???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи винаги съм се чудил дали има мп3 с вградена колона или 2 като на телефоние понеже не съм виждал такава мп3-ка. Затова ви питам и ако има кажете някоя марка такава. Или пък ако има такъв асесоар колони които могат да се включат към мп3-то ако мойе го кажете. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За mp3-ки с вграден високоговорител веднага се сещам за Samsung S5, ZEN Stone Plus with Speaker, ZEN Stone with Speaker. Високоговорителя на S5 е най-добър, но и другите не са лоши. Сигурно и други има.

Като допълнителен аксесоар, Creative и Sony със сигурност предлагат такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:go ahead: E,аз вече си имам CREATIV4е и съм много доволна.Благодаря на всички,които ми помогнаха в избора! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бате отиваш в некой магазин и зимаш неква за 100 лева кво има да питаш нали , че свири ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vegetto Не всички дисплеи така лесно се нараняват както на Самсунгите, леля има Е950 и вече не е лъскав а матов biggrin.gif

Аз имам това: http://uk.youtube.com/watch?v=qTF5PGPO9D0 и мога да уверя, че клипчето показва истината :sobbing:

Колкото до МР3 утре ми идва TEAC MP-360, а причината поради която си ги взимам е, че ми трябва нещо евтино с дисплей и слот за карта и това е най-евтиното което намерих. Аз слушам музиката си от един Покет на НР и звука е много хубав, ако го слушаш със свестни слушалки разбирасе, но когато пътувам Покета не издържа достатъчно часове затова се насочих към МР3 и то задължително с литиево-йонна (или полимерна) батерия, защото ми е писнало да съм фабрика за батерии и постоянно да ги презареждам и като ги забравя на зарядното за 1 седмица и се размирисва на "Менделеевата таблица".

Утре като дойде ще пусна едно описание, защото гледам, че дори и малкото притежатели на такива плеъри ги е домързяло да напишат поне "да, хубав е, харесва ми" или "не, грозен е, не ми харесва".

Та до утре :nono:

Add: Ами то утре дойде и замина, но аз бях толкова зает, че неможах да напиша впечатленията си.

Значи купих си го TEAC MP-360 от Вали Компютърс. Цената му е 54лв с 2 гб вградена памет. Опаковката му е доста впечатляваща, много напомня на типичната опаковка за Моторола. Комплекта включва: плеъра; слушалки TEAC които не са за изхвърляне, но и не са кой знае какво , хубавото е, че си имат дунапренчета къмтях; Дата кабел, който всъщност е обикновен USB to miniUSB, което е хубаво защото у нас имам много такива и няма да ме с трах, ако го прецакам/скъсам; Лента за шия, която си е направо тип всичко по левче; Хубаво кадифено черно калъфче, то много ме изненада, защото наистина е готино; Кабел с два 3,5mm жак-а, за да можете спокойно да си включите плеъра във уредбата/радиото на колата, а защо не и в компа; Адаптер 220V to 5V (USB), който е типичен аксесоар за Китайските телефони с две сим карти; И разбирасе книшки и CD с юзър менюъл и един тъп конвертор за клипчета във формат подходящ за плеъра.

На първо място трябва да кажа, че всъщност този плеър няма нищо общо с TEAC освен надписа. Производителя му е Sigmatel.

Като го взех, както пишеше на много места, версията на софтуера му беше стара 2 и нещо си и в момента на поставяне на карта памет всичко спичаше. Явно обаче хората са знаели, че така няма да продадът и един плеър, та са му сложили опция за обновяване. Като му обнових софтуера до версия 3 и нещо си нещата вече си дойдоха на мястото.

Звука през оригиналните слушалки е задоволителен, както от повечето плеъри на тези цени. Има и бяс но е сравнително слабичак. С моите слушалки цък вече нещата стават по-нормални и звука става по-пълен, а със слушалките ми PHILIPS, които са от "големите" баса става дори силен. Хубавото е, че звука е доста силен. И все пак не мога да си кривя душата, покета свири малко по-хубаво.

Радиото е на ниво. Може да работи на високоговорител. Може да работи и без слушалки, но понеже те са му антената трябва сигнала наистина да е мноооогоооо силен. може да записва от радиото в .wav

Диктофона не съм го пробвам.

Видеото е на ниво, но формата и конвертора са гадни.

Като цяло менюто не е от най юзър-френдли менютата, но му се свиква..

В заключение мога да кажа, че за 54лв получих това, което исках резервен вариант да си слушам музика от картата на GSM-a и джобния компютър, когато са им паднали батериите, със звук на прилично ниво и с перфектно съотношение цена/функционалност.

За въпроси пишете на ЛС или по скайп.

Редактирано от PoweR_of_DarK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

В момента съм в процес на издирване на някое евтино mp3 player- че . Имам ограничената сума от 80лв. и бих искал да си взема нещо качествено за тези пари. Спрял съм се на следните модели. Бихте ли си дали мненията си за тях.

1.SanDisk Sansa Clip 2GB

2.Creative ZEN Stone plus 2GB

3.Creative ZEN V plus 2GB

4.PHILIPS SA-1922

5.IRIVER T10

6.MP3 Плеър TrekStor i.Beat mood [FM] 1 GB

П.С.: Наредил съм ги според предпочитанията ми :ph34r:

Редактирано от COCOMEN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия(SanDisk Sansa Clip 2GB) , особенно с Creative ep-630 звука е перфектен.

Успех ;)

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля да се спра на тази възможност :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям този избор. Имам такъв и съм мого доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих казал или Zen Stone, или iriver-a, но по-скоро Zen-а, че е по-пресен модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък бих казал или Zen Stone, или iriver-a, но по-скоро Zen-а, че е по-пресен модел.

На Zen Stone батерията му е доста по слаба. Тя държи едва 10 часа, а Sansa Clip идържа 15 часа по характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си плеър който ще се ползва само за музика, искам да с поне 20GB, но не с HDD. Качеството на звука и издържливостта на батарията също са приоритет.

Ако някой се сеща за подобно нещо, бих му бил много благодарен да предложи. :)

Редактирано от elman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся си плеър който ще се ползва само за музика, искам да с поне 20GB, но не с HDD. Качеството на звука и издържливостта на батарията също са приоритет.

Ако някой се сеща за подобно нещо, бих му бил много благодарен да предложи. :clap:

SanDisk Sansa View 32 GB, + microSD карта. Review.

Creative Zen, ако го намериш в 32 GB вариант, + SD карта. Review.

Иначе за 16 GB има повече предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам и аз да попитам по-компетентните за следното: търся си плеър, предимно за музика, по възможност с максимална издръжливост на батерията и с повече памет, без значение дали е вградена или допълнителна. (Качеството на звука е повече от желателно да е налице.) И ако е възможно плеъра да е качествен, а не някой буклук.

Благодаря Ви предварително за отговора. :cool:

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...