Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя версия на Nero e най-стабилно според вас ?

Препоръчан отговор

Ами Неро за записване :clap: Кое е най-хубаво защото ми казаха че нещо новите имали бъгове и затова се чуда кое да си инсталирам :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най новата!

От личен опит говориш сигурно за 7-мата версия :clap:

Колкото нова и толкова бъгава, при мен инсталирането и махането му от компютъра почти съвпадна!

Става въпрос за Nero Burning Rom (ти не си споменал за твоя сполучив най-нов Неро за какво се използва)

Проблем с музикалните CD-та както аудио така и mp3!

поздрави cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последната. От 6-та серия.

Съгласен съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седмата-демо нещо не ми хареса. Там има вграден медиа плейър, който нещо ми гръмваше отвреме на време. Записавщата функция не съм пробвал. Но 6 е класика и съм я инсталирал навсякъде и не е създвавла проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам 6.6.1.4, т.е. последната засега от 6-та серия и не съм имал проблеми досега, без значение в какъв формат записвам. Не съм имал никакви проблеми с която и да е версия на 6-та серия, а също и с 5-та серия.

За кратко бях сложил една от версиите на 7-ма серия, но я махнах почти веднага - не ми допадна визията, а и причинява някои неудобства при работа (прозорецът за скоростта например - не знам дали при следващите версии не е отстранен този недостатък по моему). Не виждам и смисъл да ползвам 100 МВ-това програма вместо 30 МВ-това, вършещи абсолютно еднаква работа за масовия потребител като мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната от 6 тата серия си е най добра инсталирах си 7 ма но има доста бъгове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната версия на шестицата,седмата не струва.Има обаче доста интересни програмки за запис като Prassi ones например.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последната от 6 тата серия си е най добра инсталирах си 7 ма но има доста бъгове.

Последната от 6 серия за мен е 6.6.0.15 на която съм в момента от много време без забележки!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последната от 6 серия за мен е 6.6.0.15 на която съм в момента от много време без забележки!

От няколко месеца съществува 6.6.1.4 - аз съм с нея и засега не ми е направила нито един проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6.6.1.4 е последната 6тица засега и върви перфектно! Има и пълен превод на български за всички нуждаещи се нека да потърсят из форума

Редактирано от korn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем с Неро 7 въпреки че я използвах временно след време взе да ми прави проблеми.След тва пък нещеше да се трие някаква грешка ми показваше.Мисля че по старите версии са по добри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!!!

Аз имам такъв проблем с Nerо 6.6.1.4:

Като започна да го инсталирам и ми излиза това съобщение:

There is a newer Nero product on your system than the one you are currently trying to install.

Please unistall all Nero products besides SIPPS product first and start the installation again.

Преди това деинсталирах старата,почистих регистрите.

Искам да помоля за помощ за този проблем.

Благодаря предварително :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте !!!!

Аз имам такъв проблем с Nerо 6.6.1.4:

Като започна да го инсталирам и ми излиза това съобщение:

There is a newer Nero product on your system than the one you are currently trying to install.

Please unistall all Nero products besides SIPPS product first and start the installation again.

Преди това деинсталирах старата,почистих регистрите.

Искам да помоля за помощ за този проблем.

Благодаря предварително ;)

Изчистих ръчно регистрите,и вече всичко е О.К :whist::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване