Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със закупена Euro Truck Simulator 2

incredibl3

Препоръчан отговор

Здравейте преди малко си купих ETS 2 от Steam.Купих си само играта.След инсталацията бързо цъкнах на иконката и ми излезе прозорец с ъпдейт.След 2-3 секунди веднага ми излиза друг на който пише,че има някаква грешка.Много Ви моля,ако някой може нека ми помогне.Благодаря предварително.Ето и снимка:

http://picbg.net/img.php?file=8dd545f212abe9f7.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си закупил играта. Там могат да ти дадат най-точна информация. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се отърва така лесно :D Ако някой я има,може ли да ми каже,защо като си направя профил и премина тестовия курс не ми дава да правя повече курсове. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте преди малко си купих ETS 2 от Steam.Купих си само играта.След инсталацията бързо цъкнах на иконката и ми излезе прозорец с ъпдейт.След 2-3 секунди веднага ми излиза друг на който пише,че има някаква грешка.Много Ви моля,ако някой може нека ми помогне.Благодаря предварително.Ето и снимка:

http://picbg.net/img.php?file=8dd545f212abe9f7.png

Доколкото знам за тази грешка, тя е свързана с някакви проблеми с сървърите на steam. Още от преди 2-3 седмици започна да ми се появява това download queued, но понякога се оправяше само и не ми е показвало грешката. Днес на няколко мои приятели, които теглиха игри от steam им се появи същото. Случва се на някои от сървърите в steam, не мисля че е чак толкова свързано с summer sale-а. Защото  същото се случва от преди 3 седмици. Ако продължава да ти прави проблеми с това смени региона за теглене (например на Sweden) и може да се оправи. Поздрави! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой помощ?

Ако си я имал, но пиратска изтрий пиратската, също така и ако имаш сейф и си направи нов! П.П Махни си модовете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цъкни на празно място в картата да не е на град и би трябвало да ти излезе.

Не излиза.

Ако си я имал, но пиратска изтрий пиратската, също така и ако имаш сейф и си направи нов! П.П Махни си модовете!

Вече го направих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не излиза.

Вече го направих.

Никаква идея нямам... При мен също така беше...Бях си сложил един мод и ми махна всички товари след това си махнах всички модове и си направих нов сейф и се опра'и!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OMG всеки ден карам камион на живо и не съм се замислял, че на някого може да му се прииска да играе в свободното си време с камиони. Аз лично предпочитам да намалям броя на противниците във WOT, Battlefield 2,3 , Кризата или да цъкам бързи колички в Grid 1, 2 , но ETS 2, пари трябва да ми дават за да я играя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OMG всеки ден карам камион на живо и не съм се замислял, че на някого може да му се прииска да играе в свободното си време с камиони. Аз лично предпочитам да намалям броя на противниците във WOT, Battlefield 2,3 , Кризата или да цъкам бързи колички в Grid 1, 2 , но ETS 2, пари трябва да ми дават за да я играя...

:D Когато излезе тази игра за 2-3 седмици изминах почти цялата Европа  :D Демек сме колеги  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D Когато излезе тази игра за 2-3 седмици изминах почти цялата Европа  :D Демек сме колеги  :D

Утре вечер ще тръгвам към Норвегия, навръщане ако карам през деня трябва да нащракам малко снимки. Друго си е на живо :) Има и плюсове професията, но минусите са доооста, така че не се надъхвай кой знае колко само заради парите и пустата Европа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква идея нямам... При мен също така беше...Бях си сложил един мод и ми махна всички товари след това си махнах всички модове и си направих нов сейф и се опра'и!

Аз съм с мулти.Да не е от това ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го! Благодаря на всички отзовали се.Ето нещо за спомен :D

http://picbg.net/img.php?file=f0f65c84d8c46b49.png

В мултито няма ли ремаркета 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване