Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква е вашата игра мечта

Препоръчан отговор

Tя вече излезе-World Of Warcraft,a експанжъна The Burning Crusade и усигури още поне 3-4 години на върха :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 66
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Перфектната игра ще е нещо от сорта на CoD Modern Warfare с около 100-200 нивца

NFS Плевен, ако имаше - състезания по улиците(заедно с дупките). Да има и човек, с който мога да вървя и да трепя наред, да мога да взривя даскалото... Ех, мечти

City Simulator на който мога да си построя който град си искам, с абсолютна свобода. Допълнително да има реалистични трафик джамове, хора по улиците, абе... схващате идеята.

Публикувани изображения

Игра мечта? Е, първо да има огромна карта и да е супер реалистично, а после да можеш да избереш какъв да станеш(герой тип NFS, или пък мениджър на някъкав отбор, или да се запишеш в армията...)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моета игра мечта е да си създам игра по мой вкус biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята игра мечта е модерен вариант на World Of Warcraf :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък все още си мечтая за Starcraft 2..... :gift:

ми и аз си мечтая за нея, ама още цъкам Brood war. Мен повече ме взема мисълта за една икономическа стратегия, в която да започваш с проучване на пазара, после сам избираш какво да произвеждаш или да построиш и управляваш, а не да ми се налага да инсталирам Roller Coaster Tycoon, Car Tycoon, Zoo Tycoon, School Tycoon, Fish Tycoon, Transport Tycoon, Sim City 4, Mall Tycoon, (и нещо, на което се смях много, но като го доизтегля ще се смажа да го играя) BEER TYCOON... и да мога да пипна всичко в тая игра, от формата на етикетите (ако произвеждам) до цвета на билетите (ако управлявам нещо). Да не е претъпкано с менюта, всичко да е логически подредено... това е в общи линии, но никой не се наема да "кихне" една убава икономикар на кото да се смазвам с месеци... sad.gif

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
GTA San Andreas но в България.Ще е страхотно да видиш цяла България в една игра.Това ще е страхотно.Ако някой измисли по-голяма фантазия от тази искам да я чуя. rolleyes.gif

Тогава нямаше да е GTA SA a GTA BG хахха

Моята игра мечта е GTA VN а главните герои в нея да са моите приятели и АЗ :)

Редактирано от Ca$sIe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите са няколко:

3D shooter Quake 1 и невероятният Quake 2

Стратегий Starcraft BW, Warcraft FT

Тук вече нямам думи масовите :) World of Warcraft, Diablo 2 LOD,

Мисля, че като говорим за игри има само две фирми: EA Sports, Blizzard всички друга са бегли сенки.Всичко което е онлайн с повечко хора си струва.

пс. ЗА старкрафт 2 аз до колко четох последно няма да има нова версия.Близард в момента разработват "невиждана" MMORpG което които е виждал WOW, само може да си представи за какво ще говорим.Да стискаме палци в близките 3 4 години да е готова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

епа некои не се сети за фифа да си имаме фифа ама да не е с отбори а да е с отбори с деца от даскалото и така до отбора на БГ ехххххххххх мечти :clap::offtopic_s:biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо като Симс2 и ГТА Смесица...Да може да влизаш в къщата си блока си да ходиш на даскало да караш кола да играеш Футбол,Волейбол и др игри....Да може играта да е на БГ да има град Пловдив,София,Варна абе цяла Европа :clap:.Ех ,де да имаше така игра..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята игра мечта вече я споменаха по-горе : GTA Варна :yanim: Обаче разбира се със много по-добра графика и моделите на колите да са реални, а не някакви измислени. И етстествено да можеш да влизаш КЪДЕТО си поискаш, но не мога да си представя що за размер би имала такава игра.. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

моята игра мечта е хари потър и ордена на феникса обаче моето лице да е на хари , и да има магия за бомбандиране и за преластяване на мацки biggrin.gif също така да може да се лети с метла по определена държава ! biggrin.gif

Редактирано от Hanibal_Lektar
Той си знае (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята мечта е за качествена игра направена ОТ българи ЗА българи, свързана с българската история или с действие развиващо се в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами няква игра 1 към едно с реалността в дешно време смесица м/у шутър,рали и стратегия.хахах голям мечтател съм......но за да има такава игра ще почакам игрите да станат по един-два терабайта хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен главната цел на една игра-мечта, би била напълно да те изтръгне от скучното ежедневие, да забравиш за проблемите си и да се насладиш на нещо различно. Това трудно става от SP предложение, въпреки че съм срещал някой доста близки до идеята (Fable, GTA и т.н.) За истинско 'зарибяване' е нужна online игра, съответно с 'истински' играчи вътре. Обаче точно такива игри са пълни с разни n00b'ове, real-life losers и всякакви там отрепки - накратко казано "The PLEBs". Това понякога не е толкова лошо : 'more n00bs = more pwning'. Обаче когато става въпрос за групова работа (най-често в някое MMORPG), идва и тъпия момент. Как да се сработваш с някой "totaly retard" ? Нали, не всички играчи са падали по глава като малки т.е. може да намериш и точни хора, но по един или друг начин ламерите винаги ще пречат с начин на мислене, писане и дори с присъствието си.

Та моята идея е нещо общо за всички игри : The PLEBs Must Die !!! Чак тогава може да говорим за "игра-мечта" играна от истински геймъри, а не някакви олигофрени ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Като се замисля, наистина НАЙ-ТОЧНОТО опеделение е САМО и ЕДИНСТВЕНО - [PROTOTYPE]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта ми мечта-един хибрит между FPS, походова и реално времева стратегия. RTS-с геймплея на Blitzkrieg, походова-Hearts of Iron (2 или 3), FPS-възможност да командваш всеки един отделен войник от първо лице, а другите по това време да са с интелигентно AI. Същото да е възможно и за отделните военни машини-до могат да се командват както при IL-2 Sturmovik и Сталинская Ярост. Това е играта ми мечта, но не вярвам някой да създаде такава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пердпочитам свободна игра.. Да правиш каквото си искаш когато си искаш .. въобще да е като истинския живот .. или по - точно нещо смесено между GTA и SIMS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами... аз искам една ама тя е плод на голяма фантазия biggrin.gif Искам напълно реалистична игра.. Това го има но всичко е в отделни игри.. Искам 1 цяла игра в която да можеш да влизаш в къщите на другите т.н. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prototype,NFS, Cs 1.6,GTA SA съединени

обаче героя да се вижда на живо, например влизам от играта в нас и го виждам biggrin.gif :wors:biggrin.gif

Редактирано от CnPuHTeP (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами GTA-ама да мога да хода по целия свят особено БГ :P

И да могат да се прави всичко което се прави в живота (да се къпе biggrin.gif, да спи, давлиза в сяка къща..)

Ако измислят такава мисля че няма да се играе с клавиатура а с джойстик :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

City Simulator на който мога да си построя който град си искам, с абсолютна свобода.

Допълнително да има реалистични трафик джамове, хора по улиците, абе... схващате идеята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като гледам много от вас колеги искат "свобода", "да правя каквото си искам" и тем подобни. И като се замисля т'ва ще е яко, но малко банално. Е сега естествено никой няма да иска WWIII, но ако трябва да избирам между секс и безсмъртие, безкрайни патрони и трета световна бих избрал второто!!! :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване