Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

До скоро си ползвах без проблем хелпъра на Мозила, но забелязвам, че вече работи избирателно -

сработва единствено при някои бг-клипчета или самоделни авторски видеа с ниско качество и гледаемост.

Идея за някаква работеща приставка или програмка ......... (по възможност, интерфейсът не изисква докторантура Х-))) ?!!

П.С., искрено съжалявам за повторението на темата - бавното зареждане понякога предразполага към многократно настървено кликане !!! Х-D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не виждам смисъл да теглиш програма за нещо, за което може да се ползва онлайн конвертор (в случая)

ClipCoverter.c.c ще ти върши чудесна работа.

А и може да си сваляш клипове не само от YouTybe.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://www.4kdownload.com/ други работещи с 1080p досега не съм открил, download helper за FF сваля само до 720p... конвертирането разваля качество, така че такава програма въобще не съм мислил да ползвам...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.4kdownload.com/ други работещи с 1080p досега не съм открил, download helper за FF сваля само до 720p... конвертирането разваля качество, така че такава програма въобще не съм мислил да ползвам...

То само с търсене да ставаше, нужно е и да се чете. Има си причина над 720p да не може да се сваля, както преди, което обаче не значи, че не може да се сваля.

FlashGot е най-качествения адон за мозила, ако искаш да сваляш, редовно го ъпдейтват, защото тубата например редовно променят нещо в стрийма в жалки опити да спрат свалянето на клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

До скоро си ползвах без проблем хелпъра на Мозила, но забелязвам, че вече работи избирателно -

сработва единствено при някои бг-клипчета или самоделни авторски видеа с ниско качество и гледаемост.

Идея за някаква работеща приставка или програмка ......... (по възможност, интерфейсът не изисква докторантура Х-))) ?!!

П.С., искрено съжалявам за повторението на темата - бавното зареждане понякога предразполага към многократно настървено кликане !!! Х-D

Ето още една добра програмка http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодарности на всички ! ...

Що се касае до онлайн-конверторите, хмммм, трябва да кажа, че имам лош опит с тях (на два пъти съм попадала на такива, които услужливо ми инсталираха странни приставки при всяко теглене, та уиндоусът ми изпуши набързо ! Х-))))) ....

Иначе телефонът, на който си гледам клипчетата, е ужасно капризен относно параметрите им, затова предпочитам да ги пре-форматирам на ръка, с програмка (за момента ползвам Leawo :-))).

Доверявам се изцяло на вашите линкове и като за начало мисля да опитам с интернет даунлоуд-мениджъра, пък ако нещо закъсам с инсталирането и управлението - карам надолу по списъка ! ... От опит глава не боли !! ^_^

Anyways - голямо, голямо благодаря за идеите ! ....... :-)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :-)

Само да споделя, че интернет даунлоуд мениджъра рЕзко ме разочарова - автоматично свива качеството на HD-тата до 10-тина мегабайтови клипчета (проблем, който при даунлоуд хелпъра (мир на праха му) не се явяваше ... Та продължавам нататък с FlashGot, и пак ще пиша отзиви ! ;-))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :-)

Само да споделя, че интернет даунлоуд мениджъра рЕзко ме разочарова - автоматично свива качеството на HD-тата до 10-тина мегабайтови клипчета (проблем, който при даунлоуд хелпъра (мир на праха му) не се явяваше ... Та продължавам нататък с FlashGot, и пак ще пиша отзиви ! ;-))

Не мога да разбера как ги свива клиповете програмата Idm.При мен излиза меню за избор какво качество  клипче да ми свали програмата.

http://www.img-share.eu/f/images/11/idmuPEjQO8_sredna.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• от Roki_03
      Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?
      Благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване