Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

ето какво направихме на последно:

- меню

- опции

- система за спасявани на опциите

- старт нова игра 

- лодинг на нивото 

- музика във менюто

- музика на бутоните

не сме още започнали да правим мисиите за това не съм направил видео,както направим нещо по интересно ще направя видео за да ви го покажа Публикувано изображение

menu soundtrack: http://puu.sh/a6Bhf/619fdd06b5.mp3

Публикувано изображение

това са снимки от менюто Публикувано изображение

музиката се повтаря докато се стои във менюто и ето една снимка на графиката във менюто на multiplayer но няма още нищо 

където пише "army" ще направим някаква рисунка и от там ще се променят орашиата за играта, по горе ще има всичката информация на lobby във които играча се намира във момента и на ляво ще има играчите, снимка на нивото което ще се играе и чат за играчите (само ако играча е влезнал във някаква lobby) Публикувано изображение

сега ще работим на мултиплейърa и мисиите

като правим нашто ще ви пусна видео

какво мислите за работата? някакви промени да направим според вас? Публикувано изображение

Фона на бутоните е вече достатъчно добре избран, но ми се струва малък размера на шрифта. Може и ако разстоянието между символите е регулируемо, леко да се раздалечат.

П.П. Постарай се надписа на бутоните да е в средата им, сего има отдолу по-голямо разстояние, спрямо това до горната част на рамката на бутона. Стрелките на опциите, не се връзват с общата картина някак?!

Зад Mother's sons вместо това сивото може да сложите някакви войници, които се стрелят или нещо подобно.

Например това ЦЪКНИ ТУК Публикувано изображение

Съвета не е кой знае колко добър, на мен примерно ми харесва изчистеният дизайн

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има грешки в английския в менюто - може да изчистите тях на първо време.

прав си но това ще го направим лека по лека, защото моше и да променим текстовете,сега са там само за да дадът представа как трябва да бъде посизиата :)

Фона на бутоните е вече достатъчно добре избран, но ми се струва малък размера на шрифта. Може и ако разстоянието между символите е регулируемо, леко да се раздалечат.

:D

и други мои приятели е мислят като вас, проблемът е че сега няма коляма разлика мешдо двете идеи 

ще пробвам да измисля нещо със снимки отзад и ще ви го покаша, после ми кашете кое ви заресфа повече :)

ще можем да направим нещо подобно: 

Публикувано изображение

само че във total war има 3D фигури отзад и се мърдат, ние ще можем да го направим със нашто синю и със снимки 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се връзват с общата картина някак?!

Е,всеки с вкуса си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прав си но това ще го направим лека по лека, защото моше и да променим текстовете,сега са там само за да дадът представа как трябва да бъде посизиата Публикувано изображение

Публикувано изображение

и други мои приятели е мислят като вас, проблемът е че сега няма коляма разлика мешдо двете идеи 

ще пробвам да измисля нещо със снимки отзад и ще ви го покаша, после ми кашете кое ви заресфа повече Публикувано изображение

ще можем да направим нещо подобно: 

само че във total war има 3D фигури отзад и се мърдат, ние ще можем да го направим със нашто синю и със снимки 

Не прави прекалено подобен изглед на друга известна игра, че може да ви зачешат за  плагиатстване и за нарушаване на авторски права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм доста добра идея :D ще е хубаво и да има приличен мултиплеър :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм доста добра идея :D ще е хубаво и да има приличен мултиплеър :D

OFF-Topic Яжо пише коментар  :yanim:  :biggrin: добра идея...както каза Яжо ще е добре да има мулти да цъкаме заедно.. Ако можех да ти помогна..за жалост не мога  :eek:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егаси яката игра ще стане дано успееш.Ако успееш веднага си я друпвам незавизимо от къде .Винаги съм искал и аз да правя игри ама ти човек си измислих мн яка игра.Иначе всичко американско ,китайско най после и бг игра урааа :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе ще е хубаво да се съберем адски много хора и да гласуваме в Greenlight-а ама играта ще стане адски бавно текстурите се правят бавно а пък и в България не разбираме толкова много от игри иначе пазара щеше да е пълен с Български игри :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявайте че доста време не пиша нищо но бях малко зает :(от 2 дена започнах отново да работa по играта, както първо искам да ви благодаря за подкрепата :)направих една грешка и се изтриха снимките, и сега нещо не мога да ки кача, се пак от сега до 4-5 дена ще направя видео за да ви покаша до къде стигнахме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направих видеото както обещано :)извинете ме че се пофтариаквидео: 

)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли имам проблем или видеото не се показва!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз ли имам проблем или видеото не се показва!?!

ммm... на мен ми го показва :/от тука ще го видиш :)https://www.youtube.com/channel/UC6y6-5amP_2qiw5XhkWzpow 

Редактирано от SHSFD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаряяяяяяяяя!!!

Много интересно ми стана, за идеята и вс останало. Тъй като се водя геймър ...

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, не знам, нещо така мечове и пушки е твърде нереално, ако се вкарат в една и съща постановка. Евентуално ако в играта ще се вкарва времева линия и ще има следващи части, които ще представят по-съвременни времена(като assassin creed серията ) тогава смисъл някакъв, ще има.  Навремето, с изобретяването на пушките са изчезнали рицарите, ако ме разбираш...В този смисъл да речем в Дракенсанг омазаха нещата вкарвайки парните механици и разни такива елементи, докато другите типажи се бият със средновековно оръжие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, не знам, нещо така мечове и пушки е твърде нереално, ако се вкарат в една и съща постановка. Евентуално ако в играта ще се вкарва времева линия и ще има следващи части, които ще представят по-съвременни времена(като assassin creed серията ) тогава смисъл някакъв, ще има.  Навремето, с изобретяването на пушките са изчезнали рицарите, ако ме разбираш...В този смисъл да речем в Дракенсанг омазаха нещата вкарвайки парните механици и разни такива елементи, докато другите типажи се бият със средновековно оръжие

да ще направя продължение на играта, втората част ще започне от битката на шипка и ще продалши, но се пак първо трав да направим първата шаст и историята   на играта трава да хареса, иначе няма смисал да се продалши игра които не кресфа на никой 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, харесва ми!  Друго си е да е с национална история вътре, но не знам, може би от  самото видео, идеята не съм достатъчно добре я схванал. Ами личи си, че живеем отдалечено географски :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда невероятно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, харесва ми!  Друго си е да е с национална история вътре, но не знам, може би от  самото видео, идеята не съм достатъчно добре я схванал. Ами личи си, че живеем отдалечено географски :(

извинявай че видеото не е супер :(то се пак нямаше точно какво да покажа, още не сме много напрет 30първи ще почнем да правим мисиите, като направим нещо интересно ще направа по хубаво видео :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята супер много ми харесва. За мен лично не е важна графиката а геймплея. А тази бих я изиграл. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, ама все пак не бива да се пада до квадратни глави и шестоъгълни ръкави...21 век сме..Вече стабилно в него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, не съм много по игрите, но идеята ме изкефи погледни си ЛС :) ! Може да помогна с някой друг модел ;) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да графиката е външна във 21 век но има игри както: minecraft, cubeworld, starbound и други където със са смотана графика(поне ако се срафнат със call of duty, battlefild, crysis) ама са хубави и забавни да се играеат и с претпочитакс да е със хубава графика но просто със тези ресурси не мосхем да си го позволим, и понеше се пак искаме да стане играта няма да се прираме а ще я направим така :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са със смотана графика. Тяхната визия нарочно е избрана такава и няма общо с това което имам предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не са смотани, например графиката на minecraft е направена точно за такъв гамеплай след като стана известна играта направиха други игри със същи гамеплай но със по добра графика, обаче minecraft си е топ се ощеначалната идея беше да се направи добра графика, но няма да оспеим за сега, за това ще променим малого гамеплайя за да го направим по хубаф да се играе със наща графика, като го направим и ви го покажа се надявам се надявам да си промениш идеята :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замисълът на играта е страхотен, бих искал и аз да помогна, но нямам нужните знания. :) Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.