Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SHSFD

проект игра =D

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте всички, казвам се георги и ми харесват много игрите =D

научих се да използвам Unity3D (http://unity3d.com/) доста добре и сега опитвам се дa направя някаквa игра, но проблемът e чe не съм много добър в графика

Това трябваше да бъде войник
Публикувано изображение

но както виждате нe мy прилича :D

Ако някой иска да се присъедини и като мен е фен на тези неща, добре дошъл :)
Ако всичко върви добре и играта станe ще публикувам всичко в steam greenlight (http://steamcommunity.com/greenlight); след това само молитви =D

когато направя нещо интересен ще публикувам  ;)

======================================================
тъй като обичам много Българската история тази игра ще говори за руско-турската война,
играчa ще бъде български войник кoитo сe бори за освобождението, не мога да ви кажа много на историята, защото продължавам да я пиша :)

за сега съм правиx менюто:
Публикувано изображение

Кажете какво мислите и ако имате идеи :D

Редактирано от SHSFD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се мъчи толкова с манекена. Направи го криво ляво и му менти някоя кожа да заприлича на човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще го направя :)
опитвахсe но без голям успех, след малко чe опитам отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В лицето прилича на извън земно, направи да заприлича на нормален човек. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В лицето прилича на извън земно, направи да заприлича на нормален човек. 

Кока, докарай ми едно извънземно. Явно си ги виждал, а аз ще го направя да прилича на човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока, докарай ми едно извънземно. Явно си ги виждал, а аз ще го направя да прилича на човек.

Публикувано изображение

Сега погледни и манекена по-горе. Кажи ми не прилича ли на извън земно :D 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сега погледни и манекена по-горе. Кажи ми не прилича ли на извън земно :D

нaaaaaaaaaaa, моя китайски извънземен е по гoтeн :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока, това не ми приличана извънземен. С други думи, извънземните може да са някакво желе и да нямат нищо хуманоидно в изгледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за менюто?  харесваливи? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за менюто?  харесваливи?  :)

Направи бутоните по обиколката на кръг или овал четирите друг бутона да са по 25% от дължината на окръжността всеки, а NewGame/Play да е примерно като кръгъл бутон вътре в окръжността. Тъкмо формата ще изглежда заедно с лъвовете съвсем като герб.

П.П. Цветовата гама, е почти идеално избрана.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи бутоните по обиколката на кръг или овал четирите друг бутона да са по 25% от дължината на окръжността всеки, а NewGame/Play да е примерно като кръгъл бутон вътре в окръжността. Тъкмо формата ще изглежда заедно с лъвовете съвсем като герб.

П.П. Цветовата гама, е почти идеално избрана.

Не разбирах втората опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирах втората опция

Няма нищо сложно за разбиране:

Публикувано изображение

Само че надписите на бутоните по окръжността да са закривени по линията на вътрешната окръжност която да им е основа. Буквите им да са с подходящ шрифт и размер. Разбира се, това трябва да е в цветовата гама и в съзвучие с другите елементи, които ти си избрал на вече направеното меню, които не виждам нужда да се променят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо сложно за разбиране:

Публикувано изображение

Само че надписите на бутоните по окръжността да са закривени по линията на вътрешната окръжност която да им е основа. Буквите им да са с подходящ шрифт и размер. Разбира се, това трябва да е в цветовата гама и в съзвучие с другите елементи, които ти си избрал на вече направеното меню, които не виждам нужда да се променят.

има проблем, мога да създам само правоъгълни неща

Публикувано изображение

Създавам правоъгълни бутони и слaгaм background за да станат по красив, да се направи това което казваш служат други програми, който струват много пари и не мога да ги използвам ако искам да слуша играта във steam 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом това са възможностите :) Все пак, поне направи бутоните малко с по-светъл фон. Може би само при мен изглеждат твърде тъмни и не са добре вързани с останалата част, също и надписите им не контрастират достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом това са възможностите :) Все пак, поне направи бутоните малко с по-светъл фон. Може би само при мен изглеждат твърде тъмни и не са добре вързани с останалата част, също и надписите им не контрастират достатъчно.

ще го направя :)

мисля и какво да добавя на имито, направих системата за спасяване и за зареждане на нивaтa, сега ще почна да правя първото ниво 

опитах се да оправия войника ма от това което трябваше да бъде войник ама излезна извън земен (поне за kaldata маниак) сега стана прасе :D

питам няколко човека ако могат да ми помогнат, ако не ас ще се мача векове да го направа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не гарга? :D  Която да трепе angry bird-ове

П.П. А защо пък да ги трепе....Може Гаргата да е мъжка, плячката да са женски :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извениаваите че не пиша много на последно но съм малко зает :Dсъс играта успях да намеря други 3 човека да ми помогнат, на последно направихме 90% от менюто, спасяването на настройките на играта и част от историята, като стигнеме малко по на прет ще ви покаша как е излезнала :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си ти? Щото предните пъти се справяше значително по-добре с писането на български. :) Очакваме следващото включване с нетърпение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като твърдиш, че обичаш българската история, тази игра за чужденци ли я правиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ас съм :Dизвинявайте че правя правописни грешки но живея във италия от когато имам 7 години и макар че искам да не върна нямам възможност, само лятото не връщам за 1 месец и макар че ме е срам да го каша съм забравил да пише добре на български :( извинявайтесе пак да, искам да пусна играта баф steam greenlight и се надявам да я играет и чистниците, не виждам защо трябва да има игри за америка, русия, англия а не за българия :)тези дни ще ви покажа как излезнa менюто :)извинявайте пак за грешките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето какво направихме на последно:
- меню
- опции
- система за спасявани на опциите
- старт нова игра 
- лодинг на нивото 
- музика във менюто
- музика на бутоните

не сме още започнали да правим мисиите за това не съм направил видео,както направим нещо по интересно ще направя видео за да ви го покажа Публикувано изображение

menu soundtrack: http://puu.sh/a6Bhf/619fdd06b5.mp3

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

това са снимки от менюто Публикувано изображение
музиката се повтаря докато се стои във менюто и ето една снимка на графиката във менюто на multiplayer но няма още нищо 

Публикувано изображение

където пише "army" ще направим някаква рисунка и от там ще се променят орашиата за играта, по горе ще има всичката информация на lobby във които играча се намира във момента и на ляво ще има играчите, снимка на нивото което ще се играе и чат за играчите (само ако играча е влезнал във някаква lobby) Публикувано изображение

сега ще работим на мултиплейърa и мисиите
като правим нашто ще ви пусна видео
какво мислите за работата? някакви промени да направим според вас? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зад Mother's sons вместо това сивото може да сложите някакви войници, които се стрелят или нещо подобно.

Например това ЦЪКНИ ТУК Публикувано изображение

Редактирано от -dani0007- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има грешки в английския в менюто - може да изчистите тях на първо време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зад Mother's sons вместо това сивото може да сложите някакви войници, които се стрелят или нещо подобно.

Например това ЦЪКНИ ТУК Публикувано изображение

добра идея благодаря, ще го направим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...