Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябва ми USB Wi-Fi Adapter за компютър. Разстоянието между рутера и компютъра е около 4 метра и половина, минава през 2-3 стени. Не знам дали тази информация е нужна, но download-ът ми е 25mbps, а upload-ът ми е 30mbps.Компютърът е нов и още не пристигнал и не съм решил още дали ще бъде windows 7 или 8.

П.С:Трябва ли usb адаптерът да е с антена? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На един етаж? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На един етаж? 

Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как за разстояние от 4 метра имаш 3 стени - какви са тези клетки за зайци?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как за разстояние от 4 метра имаш 3 стени - какви са тези клетки за зайци

Линията между рутера и компютъра е диагонал :D. За повече информация добре дошли сте у нас :D . Сега може ли по темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линията между рутера и компютъра е диагонал :D. За повече информация добре дошли сте у нас :D . Сега може ли по темата.

Точно по темата съм. За адаптер, който да преодолява 3 стени трябва бая да се изръсиш. Промени местоположението на маршрутизатора и можеш да си вземеш една такава джаджа: TL-WN821N

П.П. Не ходя на гости на непознати. :ph34r:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този и е доказано як ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Як е,но има само G стандарт,поради което нямаш голяма скорост.Друго си е да има N ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Як е,но има само G стандарт,поради което нямаш голяма скорост.Друго си е да има N ...

Нещо бъркаш...

Wireless Standards    IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Редактирано от lupis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз днес взех такъв, за сега съм доволен. Ако е настолен компютър имаш възможност за местене на адаптера защото е с usb 1 метър кабел. Мисля че най-удобни за лаптоп са тези наподобяващи флашки, а за настолни компютри-тези с малък кабел за връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GermanecaBG
      Здравейте! На предния панел на кутията има два usb порта - 3.0 и 2.0. На гърба са осем броя и всички работят перфектно. Проблемен е само един от предните - 3.0. Всички варианти за софтуерен проблем са тествани, даже е обновен и БИОС на дъното. Не съм запознат как се свързват с щифтове към дъното тези предни портове. Но въпросът ми е: Има ли вероятност при неправилно свързване да не работи само единият? Не знам как да го проверя.
      Благодаря за отговорите!
      п.п. Да допълня. Всичко е ново. Този порт го пробвах веднъж и той не работи. От време на време "зацепва" . Но от няколко опита.
    • от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро се сблъсках с проблем с размера на флаш паметта ми след като си правих една буутваща флашка и след неуспешен опит с форматиране (от опциите на Уиндоус) да го поправя той си остана, аз се поразрових и прилагам тук моето решение за всички, които в бъдеще имат този проблем. Намерих безплатната програмка BOOTICE която дори няма нужда от инсталация.
      Давам програмката по-долу.
      1. Стартираме Bootice от .exe файла (не се налага инсталация)
      2. Избираме USB флаш устройството
      3. Кликваме на "Parts Manage" бутон
      4. Кликваме на "Re-Partitioning" бутон
      5. Избираме опцията "USB-HDD mode (Single Partition)"
      6. Опционално (по избор): Избираме предпочитаната от нас файлова система за флашката - FAT32 или NTFS (NTFS формата позволява да се работи с файлове по-големи от 4GB) и даваме име USB флашката.
      7. Кликваме на "OK".
      Оригиналния размер вече е възстановен.

Това е. Дано съм бил полезен.

BOOTICEx86_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
      BOOTICEx64_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
    • от blondin40
      Здравейте , 

Опитвам се да инсталирам нов уин7 но не ми засича мишката и клавиатурата при страницата на инсталацията , а във биоса и 2-те ги има и си работят идеи как да се оправи ?
    • от Vladislav Valchev
      Някой има ли представа как да намеря USB-то на телевизора!? Поставям флашка в USB порта, но след това не мога да намеря от къде да я пъсна! Някой може ли да помогне!?

• от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.