Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптопа скапва ли се от играта cs

Препоръчан отговор

Нали на лаптопи не е полезно да се играе игри. Та моя е Lenovo b5400 и искам да попитам като играя Counter Strike скапва ли се хардуера. Мисля че не но все пак за това питам. Та може ли да ми кажете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали на лаптопи не е полезно да се играе игри. Та моя е Lenovo b5400 и искам да попитам като играя Counter Strike скапва ли се хардуера. Мисля че не но все пак за това питам. Та може ли да ми кажете.

Ако не загрява много зависи с кой процесор си ,но мисля ,че няма да му е проблем.Не играта скапва лаптопа а високата температура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не загрява много зависи с кой процесор си ,но мисля ,че няма да му е проблем.Не играта скапва лаптопа а високата температура.

Ами аз като съм в интернет температурата  ми е 55 а като я играя ми е 47 градуса. Странно но факт

процесора ми е intel core i3-4000m

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази игра е слабичка,а в нета има доста флаш приложения.Инсталирай си Addblock на браузърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази игра е слабичка,а в нета има доста флаш приложения.Инсталирай си Addblock на браузърите.

Какво прави тази програмка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е приставка за блокиране на реклами.Има я за всички браузъри,Мозила ,ИЕ ,Макстон ,Хром .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аха мерси а като я инсталирам и като сърфирам в интернет температурата по ниска ли ще е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има ефект върху температурата,но няма да имаш изскачащи прозорци и нежелани реклами.Виж това може да подобри работата на браузъра и да намали леко температурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за орговорите, значи като играя cs на лаптопа нищо не му става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи коя е версията на CS. Ако е 1.6 и Source няма да имаш сериозни проблеми с температурата. Тази I3-ка попринцип не е гореща и няма да имаш проблеми с t. Добре е да закупиш и една охлаждаща подложка колкото да не е без хич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за орговорите, значи като играя cs на лаптопа нищо не му става.

Докато държи тези температури да,но с времето ще се повишават.Следи си ги често.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей както казаха колегите над мен може да се играе играта,но ще е добре ако се играе по-дълго да се вземе охлаждаща приставка плюс това сега е ужасна жега,а и ако не е чистен от прах го изчисти може също така да провериш за вируси просто профилактично.Лек ден

П.П Засечка с колегата от по-горния пост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имай в предвид, че това е нормална t за браузване. Интернет страниците напоследък са станали страшно тежки и изискват много ресурси от процесора и хард диска. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей както казаха колегите над мен може да се играе играта,но ще е добре ако се играе по-дълго да се вземе охлаждаща приставка плюс това сега е ужасна жега,а и ако не е чистен от прах го изчисти може също така да провериш за вируси просто профилактично.Лек ден

П.П Засечка с колегата от по-горния пост

Той е чисто нов на месец е.

Имай в предвид, че това е нормална t за браузване. Интернет страниците напоследък са станали страшно тежки и изискват много ресурси от процесора и хард диска. 

Знам но аз като си седя без да има и една програма включена температурата е същата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш значи я пускай като играеш плюс това си е нормално все пак лаптопа е малко сложно направен и не е предназначен за игри.Но все пак не се притеснявай това си е нормално за лаптоп.Моя дига 40-50 при браузване в нета,защото браузарите ги омазаха а и всяка втора страница е пребутана с "флаш творения".Лек ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш значи я пускай като играеш плюс това си е нормално все пак лаптопа е малко сложно направен и не е предназначен за игри.Но все пак не се притеснявай това си е нормално за лаптоп.Моя дига 40-50 при браузване в нета,защото браузарите ги омазаха а и всяка втора страница е пребутана с "флаш творения".Лек ден

твояя е по хладен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел аз го използвам за интернет.Една идея е да браузваш без антивирусна или сложи Panda Cloud ако толкова държиш и кажи как е ? или сложи XP той е имунизиран Публикувано изображение

Приятен ден Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел аз го използвам за интернет.Една идея е да браузваш без антивирусна или сложи Panda Cloud ако толкова държиш и кажи как е ?

Добре аз сега имам Eset nod32 antivirus 4 но тази програма какво прави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел имах предвид да сложиш по-лека антивирусна ако мога така да кажа и да погледнеш как се държи.Аз използвам Notebook hardware control {не е реклама Публикувано изображение не е антивирусна да знаеш}

"Предпазва те от вируси".Лек ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел аз го използвам за интернет.Една идея е да браузваш без антивирусна или сложи Panda Cloud ако толкова държиш и кажи как е ? или сложи XP той е имунизиран Публикувано изображение

Хах xp никога. Стар еее 

но щом тези тевмператури са нормални съм доволен 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да спамя темата вече я успамихме,но от Xp по-добро няма може би 7-ца.Някой казват, че 8 е по-добра за слаби машини,но грешат{хубаво е да си вярваш Публикувано изображение }.Лек ден спирам със спама

П.П Ако Windows 9 не се укаже добър май ще го караме на дойзживяване с 7 както е в момента с XP

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване