Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Ipod shuffle

ReaperSL

Препоръчан отговор

Здравейте форумци имам проблем с моя Ipod Shuffle 4-та генерация....не иска да се зарежда...включвам към УСБто на лаптопа да се зарежда но дотам...дори и спря да ми го отчита като прикачено устройство...Итуна също спря да го засичаПубликувано изображение пробвах и с други ПЦта пак същото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря...но нищо от това не помогна....от device managera на Вистата ми показва ,че все пак има нещо закачено на УСБто ама пак нищо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей пробвай

http://support.apple.com/kb/HT1655

https://discussions.apple.com/thread/5961815?tstart=0

много се извинявам,но не съм на ти с ipod shuffle

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте форумци имам проблем с моя Ipod Shuffle 4-та генерация....не иска да се зарежда...включвам към УСБто на лаптопа да се зарежда но дотам...дори и спря да ми го отчита като прикачено устройство...Итуна също спря да го засичаПубликувано изображение пробвах и с други ПЦта пак същото...

С друг кабел пробва ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване