Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изтриване на Файлове

Miro40

Препоръчан отговор

Здравейте,

При инсталиране и надграждане на версиите на Линукс Убунту,инсталатора задължително инсталира видеофайлове-клипове и филми.В момента съм с Убунту 14.04, и имам инсталирани 25 такива.Понеже не са на Български,а и няма субтитри за тях,искам да ги изтрия.Как и къде да ги намеря /като файлове в папка/,за да ги премахна.

Пробвах от:-"Системни настройки"-"Защита и Поверителност"-"Файлове и Приложения",но не се получава.

Помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, от моят скромен опит с Ubuntu, мога да ти кажа, че инсталаторът не инсталира никакви филми и клипове. Дори презентацията, която виждаш по време на инсталирането се изтрива в края на инсталационният процес.

Формулирай, ако обичаш по- точно въпроса си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При инсталиране и надграждане на версиите на Линукс Убунту,инсталатора задължително инсталира видеофайлове-клипове и филми.В момента съм с Убунту 14.04, и имам инсталирани 25 такива.Понеже не са на Български,а и няма субтитри за тях,искам да ги изтрия.Как и къде да ги намеря /като файлове в папка/,за да ги премахна.

Пробвах от:-"Системни настройки"-"Защита и Поверителност"-"Файлове и Приложения",но не се получава.

Помогнете.

Как разбрахте че са 25 клипа?

Ако може да показжете директоята където се намират, ще ви кажем как да ги изтриете.

Ако сте във файловия мениджър и сте на страницата/прозореца с клиповете, погледнете мисля че горе, трябва да е показан пътя на клиповете, там където се намират тe.

Ако не го намирате, най добре, отидете там където се намират, и снимайте после знаете, шарнете снимката тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как разбрахте че са 25 клипа?

Ако може да показжете директоята където се намират, ще ви кажем как да ги изтриете.

Ако сте във файловия мениджър и сте на страницата/прозореца с клиповете, погледнете мисля че горе, трябва да е показан пътя на клиповете, там където се намират тe.

Ако не го намирате, най добре, отидете там където се намират, и снимайте после знаете, шарнете снимката тук.

Извинявайте в грешка съм/новак съм/.Разбрах всичко.Това не са инсталирани клипове и филми на диска,а са предложения на такива,които,ако искам,мога да гледам в uTube.Заблудих се,понеже идват с версията на Убунту.Благодаря за вниманието Ви,и още един път се извинявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване