Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Стари компютри за отпадъци

Препоръчан отговор

Имам два много стари компютъра на тавана. Къде мога да ги предам вместо да ги хвърля в контейнера за отпадъци? 

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Техномаркет/полис приемат електронни и електрически уреди за рециклиране.

Доп. Виж и в Продавалника (olx.bg) , има някои, които изкупуват електронен скрап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А другия вариант е да споделиш тук какво имаш и някой ако е заинтересован да те черпи една бира и да си поиграе на ретро нинджа ;)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А другия вариант е да споделиш тук какво имаш и някой ако е заинтересован да те черпи една бира и да си поиграе на ретро нинджа Публикувано изображение

Поздрави!

Това е най добрия съвет. Дори и да не работят аз познавам няколко човека които с радост ще се позабавляват за да ги подкаратПубликувано изображение

А и определено вярвам във втория шанс дори и за материално остарялата техника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е най добрия съвет. Дори и да не работят аз познавам няколко човека който с радост ще се позабавляват за да ги подкарат :)

А и определено вярвам във втория шанс дори и за материално остарялата техника.

Единия е Компак, а другия не помня. Уиндоус 98 RAM 32 или 64 мега байта, хард диск почти никакъв... :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

......хард диск почти никакъв... :clown:

Това е доста относително:) 

Мисля че още пазя някъде един 40МВ.

Тоя Компака не става ясно какъв е а другия вероятно е Pentium 1.

Дай повечко инфо къде се намират, а ако не се лъжа Еконт имат куриерски пратки до 20кг за 3,90лв така че ако някой иска да се възползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е доста относително :)

Мисля че още пазя някъде един 40МВ.

Тоя Компака не става ясно какъв е а другия вероятно е Pentium 1.

Дай повечко инфо къде се намират, а ако не се лъжа Еконт имат куриерски пратки до 20кг за 3,90лв така че ако някой иска да се възползва.

Еконт имат пратки до 1 кг. 5.60 лв. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еконт имат пратки до 1 кг. 5.60 лв. Публикувано изображение

Доста хора ползват отстъпка Публикувано изображение а все пак тия щайги си тежат . Може да ги остави до контейнера , братята ще ги разфасоват разделно за секунди Публикувано изображение Иначе автора трябва да се разправя с куриери .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора ползват отстъпка Публикувано изображение а все пак тия щайги си тежат . Може да ги остави до контейнера , братята ще ги разфасоват разделно за секунди Публикувано изображение Иначе автора трябва да се разправя с куриери .

Мисля за екологията пич. Нищо не ми пречи да ги хвърля в контейнера. Ако някой ги иска, пращам му ги безплатно за негово сметка. :super:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля за екологията пич. Нищо не ми пречи да ги хвърля в контейнера. Ако някой ги иска, пращам му ги безплатно за негово сметка. :super:

Ни са притеснявай толкова за екологията, до няма и половин час след като си ги хвърлил в контейнера ще е минал някой мургавелко и ще ги е отнесъл за рециклиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ни са притеснявай толкова за екологията,........

Достатъчен е един заядлив комшия и отнасяш глоба 

Нови правила за изхвърляне на стара техника
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване