Премини към съдържанието
adersa

Не съм доволен от управлението на форума

Препоръчан отговор

Не съм доволен от управлението на форума от самите модове но знам , че админите виждат какво правят и какво заключват по ПОРЪЧКА заключват важни теми с полезно инфо а теми свързани с КТБ , ЦЕКО , ЧЕРВЕНИТЕ БОКЛУЦИ , БОКО ТИКВОЧА ги остават отворени  и гледат сеир как се пусуват хората и ругаят на воля а тука за един офтопик заключват супер важни теми ето за това ще гласувам за Бареков да премахне всичката цензура в цялото БГ нет пространство и да можем да си пишем свободно без страх , че някой пъпчив модератор ще ни локне темата или профила ясно ми е отдавна , че защитават интереси и им се плаща за това ...Надявам се администрацията АКО ИМА ТАКАВА да вземат мерки и да премахнат правата на хора , които вместо да са полезни те правят обратното абе ДАЙ МУ ВЛАСТ И МУ ГЛЕДАЙ СЕИРА !

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барека иска да направи цялата държава една голяма казарма, ти си мислиш, че ще премахне цензурата в интернет.

А и този форум си има собственик/ци и няма нищо общо с никоя политическа партия.

Иначе си е твое право да гласуваш за който искаш. Ако ще и за "Дудука MC" да е

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква казарма? Ха ха ,то би било повече от прекрасно да стегнат тоя разюзден народ ,но Бареков няма ,нито акъл ,нито желание за това. Вижте всяко следващо негово изказване противоречи на предишните. Той направо е смешен! Борбата му е за облагодетелстване на частни кръгове хора. Това е всичко.Народа няма да избере ББЦ ,а ще си избере отново ГЕРБ. Съжалявам ,но това е малоумния български манталитет в който гласуват предимно малцинствата ,а етническите българи ги мързи да си замъкнат задниците да гласуват. Трябва да мине време ,да навлязат нови и надявам се по-правилно мислещи и будни българи ,че да има промяна. Докато българите не осъзнаят гражданските си отговорности няма да има промяна.Колкото до управлението на форума ,това е частен сайт не държавен ,че да се надявате на демократичност ,пък и е със технологично , а не политическо предназначение. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За темите с телевизията ли ревеш бе момко ? Ако дойда да ти се закача за водомера,електромера и интернета как ше се почувстваш ?Съдрахте си задника да  крадете чужди проксита и да съсипвате труда и инвестицията на маса хора . Като искаш да гледаш телевизия си плати  и гледай  колкото  и каквото искаш . Направи  ти едно прокси и го публикувай  из форумите да видиш как ше ти дойдат на гости с патрулката  за  няма и 2 дена.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно как автора намеси и политиката в темата и при това заговори за личният ми пекар на кебапчета, че видите ли щял да оправи държавата и....форума.Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха аз за телевизия си плащам просто искам да махнат от форума и сайта хората , които лъжат хората с измислена  платформа за иптв тия деца на природата си нямат и идея колко тряя да се учи и какъв опит тряя да имаш за да правиш такава платформа и колко много кинти се дават за какъв труд на хора говориш , кои са тези хора m3gab0q ли хахха не ми говори за тоз смешник всички го видяхме как ни се подиграваше с неговата изслена платформа отворил едно прокси и голямо чудо направил

За темите с телевизията ли ревеш бе момко ? Ако дойда да ти се закача за водомера,електромера и интернета как ше се почувстваш ?Съдрахте си задника да  крадете чужди проксита и да съсипвате труда и инвестицията на маса хора . Като искаш да гледаш телевизия си плати  и гледай  колкото  и каквото искаш . Направи  ти едно прокси и го публикувай  из форумите да видиш как ше ти дойдат на гости с патрулката  за  няма и 2 дена.

А какво ще кажеш за хората дето управляват торент сайтове а ? те какво правят не правят ли същото не крадът ли от артистите дето са започнали от нулата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха аз за телевизия си плащам просто искам да махнат от форума и сайта хората , които лъжат хората с измислена  платформа за иптв

Аз искам да дойдат извънземните и да оправят капиталистите, щото социалистите не успяха. И аз си плащам просто го искам.

Нещо май обърках мястото на запетаите горе, воден от светлият ти пример.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти направиш същото прокси ше дойдеш пак да се  набираш като глист на буца !!!  Не защитавам никой ама е смешно  да  се пенявиш тука ,че някой не ви е дал достъп да гледате на муфта 600 канала  от цял сват. Ти имаш ли идея колко струва  1 гигабит  оптично трасе  и наем на сървър ? Понеже сте майстори и една година  не можахте да си пуснете 10 канала  да гледат хората в чужбина барем новините. КОй ви излъга ,че това се е правило да гледате вие ? Момчето си го направи за него  и роднините си а не да го гледат разни измекяри  от Бангладеш и Камчатка . Пароли му сложи  и вие пак не спряхте да правите мръсотии . Заминавай в Сръбските,Руските и не знам си кви  форуми щом тука не ти изнася и спри да занимаваш  потребителите на Калдата с твойте детински разсъждения,размисли и страсти. Ти и  други  пиавици като тебе с какво помогнахте  на тоя човек ? За какво точно се сърдиш ,че ми не е ясно ? Пари давал ли си ? Код за платформата писал ли си ? Канали давал ли си ? Изобщо ти  с кво допринесе за нея ,че да даваш наклон и тон в живота  на някой какво да прави и как да го прави ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Треперете... модератори и админи. Бареков дебне!

хахаха 

Публикувано изображение

Редактирано от sheky (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против платформата на Мегамомчето но ми стана супер неприятно как ни прави на глупаци с неговите изисквания за достъп , оптичен нет , гигабитна скорост като знае много добре , че каналите му няма да сечат и при 30 mbps лан скорост и още малко що не поиска пари а ?  когато ги пускаше тестовете грам не ми сечеше а съм на ЛАН кви са тия изисквания , защо ги иска ... неговите писания , че скоро ще бъде достъпно за всички ми се броят на пръстите още от пролетта се вхалеше споко всички скоро ще забравите за торенти , интернети ала бала и кога ще е то скоро другия век ли ?? ама има и такива будали , които му играят по свирката хайде сега да влезне и да пише що повече не иска бета тестове , защо ни излъга , че ще има за всички имал капацитет за целия свят , тия ги  разправяй на аверитети с твоя акъл

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Треперете... модератори и админи. Бареков дебне!

хахаха 

Публикувано изображение

Бе не знам, ма язе кат додем на влас ше ви покажа " кон боб яде ли"Публикувано изображение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм доволен от управлението на сайта. Модераторите са излишно толерантни, и благодарение на това иначе ценният форум се пълни с простотии - като тази тема например. Която е в явно нарушение на правилата на форума, особено на т. 2.19. Но въпреки това, все още не е затворена и изтрита. Ама - демокрация ... :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто оставят момчето да набере точки, за нещо по-сериозно :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто оставят момчето да набере точки, за нещо по-сериозно Публикувано изображение

и бананите и те пари струват

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм доволен от тази тема, така че заключ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.