Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

От много време не съм влизал във форума, и сега сигурно е момента. :D Та, като си гледах с Skype, видях, че някой ми е писал съобщение, като едно от тях е изтрито. Ровех се из интернет как да го видя, но се сетих за вас и реших да ви питам. Ако знаете трик или програма, моля да ми я кажете. :)

П.С: Ако има такава тема или не е в подходящото място ми кажете. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От много време не съм влизал във форума, и сега сигурно е момента. Публикувано изображение Та, като си гледах с Skype, видях, че някой ми е писал съобщение, като едно от тях е изтрито. Ровех се из интернет как да го видя, но се сетих за вас и реших да ви питам. Ако знаете трик или програма, моля да ми я кажете. Публикувано изображение

П.С: Ако има такава тема или не е в подходящото място ми кажете. Публикувано изображение

1. има специален раздел за скайп и вашата тема отива там

2. В общия случай не можете. Ако сте го видял в момента на получаването - да

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Аз си казвам мнението, и вярвам в него. т.е. не лъжа!

2. това, описано във форума е интересно, но личните ми проби не показват наличието на съобщения в plain text в тези файлове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка в новите версии на скайп се прави друго нещо:Влизаш в::C/Users/Wildent/AppData/Roaming/Skype/Профила ти в скайп/chatsync/ (последната папка съдържа чата с човека, с когото си си писал последно! Трябва да се поразровиш из йероглифите и ще намериш съобщение- пример-asd. Това е изтрито съобщение-след което има "asd"

1. Аз си казвам мнението, и вярвам в него. т.е. не лъжа!

2. това, описано във форума е интересно, но личните ми проби не показват наличието на съобщения в plain text в тези файлове

Просто трябва като опиташ да отвориш файла да натиснеш "отвори с Notepad", примерно.  Както казах, трябва да се поразровиш из йероглифите и ще намериш съобщенията! Аз току що опитах и стана ;) 

Редактирано от Wildzet (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка в новите версии на скайп се прави друго нещо:Влизаш в::C/Users/Wildent/AppData/Roaming/Skype/Профила ти в скайп/chatsync/ (последната папка съдържа чата с човека, с когото си си писал последно! Трябва да се поразровиш из йероглифите и ще намериш съобщение- пример-asd. Това е изтрито съобщение-след което има "asd"

Просто трябва като опиташ да отвориш файла да натиснеш "отвори с Notepad", примерно. 

Млади момко, може би за тези повече от 30 години в ИТ знам как да отворя един файл. За съжаление не мога да проверя хипотезата ви, защото моите кореспонденти не си трият съобщенията :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, стана. :) Благодаря ви много. Проблемът,  за който чух е, че не може да се четат скритите съобщение чрез трика на кирилица. :D Иначе за да ги отварям ползвам Notepad++.  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, стана. Публикувано изображение Благодаря ви много. Проблемът,  за който чух е, че не може да се четат скритите съобщение чрез трика на кирилица. Публикувано изображение Иначе за да ги отварям ползвам Notepad++.  Публикувано изображение

Не знам за изтрити, но с notepad++ нямате проблем с кирилицата, настройвате на UTF-8 и виждате нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.