Премини към съдържанието
tonit0

Windows 8.1 проблем с жълти петна !

Препоръчан отговор

Имам странен проблем с Уиндоуса ми,появиха се жълти петна,какво ли не правих,като да унинстална драйвеите и да сложа други,не изчезват,чистих кешове,темпове,унинсталвах програми които съм инсталирал когато се появи проблема,и там няма отърване,прилагам снимки post-351332-0-28731200-1405187612_thumb.  post-351332-0-05849800-1405187626_thumb.  post-351332-0-77200600-1405187701_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам странен проблем с Уиндоуса ми,появиха се жълти петна,какво ли не правих,като да унинстална драйвеите и да сложа други,не изчезват,чистих кешове,темпове,унинсталвах програми които съм инсталирал когато се появи проблема,и там няма отърване,прилагам снимки Публикувано изображениеJaltenik.jpg  Публикувано изображениеjalto.jpg  Публикувано изображениеJalto Petna.jpg

Можете ли да пробвате с друга видеокарта?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е 100% хардуерен както спомена Капитана и то от прегряване на някой от процесорите или CPU или GPU. Жълти петна като ленти на екрана обикновено се появяват когато чипа заминава може от прегряване или от не добър контакт с дъното разпоени връзки между чипа и платката (при висока температура).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен умираща видеокарта, пробвай кабела за монитора да го размърдаш, ако си с настолен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на отзовалите се,наистина проблема е във видеокартата,Имах възможност да мина на другата видеокарта която си беше вградена на настолния компютър,и там проблема изчезна,Отново ви Благодаря !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.