Премини към съдържанието
Diana DY

Проблем със звука, чува се единствено вписването на скайп

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Имам нужда от помощ. :) 

През последните две сутрини се случва следното нещо. След като едната вечер е бил в спящ режим, а на следващата изключен, при пускането на лаптопа ми (Аcer Aspire V3-571G-9686) сутрин нямам звук с изключение на сигнала при автоматичното включване в скайп.

Проверих всички настройки и какво се препоръчва във форумите, но нищо. След това просто го рестартирам на няколко пъти и той от само себе си решава, че ще се оправи. 

Какво да направя, за да не му се ядосам утре пак? 

Благодаря предварително, 

Диана :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали на сайта на производителя няма по-нови драйвери за звуковата ви платка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали на сайта на производителя няма по-нови драйвери за звуковата ви платка

Благодаря за съвета! Истината е, че се опасявам да не направя нещата по-зле.  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета! Истината е, че се опасявам да не направя нещата по-зле.  Публикувано изображение

Ако следвате инструкциите и теглите нещата от сайта на производителя не мисля че може да стане по-зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не знаете и не разбирате или се страхувате да не направите беля си извиквате човек, който разбира от тези неща и проблема е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.