Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , в Понеделник ще ми пращат един лаптоп по Еконт на който няма инсталирана ОС. Чудя се дали е възможно да подкарам Windows без да го инсталирам , защото времето за преглед и тест е около 30 минути. Ако имате предложения ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може , във хирен има .

Само си помислете , да вземете лаптоп без ОС Публикувано изображение че той и дори да има ОС , не бих го взел от непознат . Хубаво огледайте профила на шебека , коментари и тн.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mini WinXp от Hiren's Boot CD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

30 минути са малко - да бях аз, бих говорил поне за час-два, в които да пусна примерно диагностика на диск и памет и някакъв стрес тест от Hiren's Boot CD.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава е политиката на Еконт.(Пратка с опция тест и преглед може да се прегледа от 15 до 20мин. )  Също така човекът няма против някой от София да го погледне , понеже да съм от Варна. Та много бих се радвал , ако някой колега може да отдели малко време да прескочи да го погледне , естествено ще получи заплащане за услугата. Приятен ден и поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.