Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с екрана на таблет

vin diesel

Препоръчан отговор

Здравейте
Имам "таблет" х-тремер x7q4. Екрана му се върти нормално, но като пусна subway surfers винаги се завърта наобратно (ако ме разбирате).Плс помагайте бързо, че дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта не може да се играе с "легнал" таблет. Нали трябва да гледаш по релсите нагоре какво се случва. Затова картината е висока и тясна в страни.Дори и да се намери някой мод да обърне картината при "легнал" режим, просто ще получиш две огромни черни линни от ляво и от дясно.П.П. Сега я пробвах на компютъра - там може да е с продълговат екран. Swipe'а от таблета се симулира със същите движения на мишката. Може така да я пробваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта не може да се играе с "легнал" таблет. Нали трябва да гледаш по релсите нагоре какво се случва. Затова картината е висока и тясна в страни.Дори и да се намери някой мод да обърне картината при "легнал" режим, просто ще получиш две огромни черни линни от ляво и от дясно.П.П. Сега я пробвах на компютъра - там може да е с продълговат екран. Swipe'а от таблета се симулира със същите движения на мишката. Може така да я пробваш.

Мерси за отговора, но не си ме разбрал. Представи си как таблета го държа по височината му а играта е наобратно т.е. тряя да си въртя главата на 180 че да гледам нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора, но не си ме разбрал. Представи си как таблета го държа по височината му а играта е наобратно т.е. тряя да си въртя главата на 180 че да гледам нормално.

Пробвай това : Rotation Anywhere
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...