Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с фейсбук, като се опитам да вляза, ми излиза следната грешка: http://prikachi.com/images.php?images/347/7466347V.png в момента със с oc win xp, като цяло машината ми е доста слаба, но не виждам как това е проблем. а и при стартиране на браузър (какъвто и да  е) ми изписва- невалиден сертификат. Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър.Мозила,Опера ,Хром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър.Мозила,Опера ,Хром.

с нито един не помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Проблема е със сертификатите и ти нямаш никаква вина за него.https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Microsoft-%D1%81-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D1%80-91506.htmlСкоро би трябвало да бъде оправено. :)

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да чакам и да се надявам, а по въпроса нищо не мога да направя- ами ще чакам и ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затворете браузъра и почистете с ccleaner, temp file cleaner и ако не се получи си сверете датата и часа и пак опитайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свери си час/дата и опитай пак - ще стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свери си час/дата и опитай пак - ще стане.

Еее верно стана... мерси адски много, за това съвсем не бях се сетим. Мерси отново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затворете браузъра и почистете с ccleaner, temp file cleaner и ако не се получи си сверете датата и часа и пак опитайте

Срещан проблем при Windows 7. Колегата Ви е насочил правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с фейсбук, като се опитам да вляза, ми излиза следната грешка: http://prikachi.com/images.php?images/347/7466347V.png в момента със с oc win xp, като цяло машината ми е доста слаба, но не виждам как това е проблем. а и при стартиране на браузър (какъвто и да  е) ми изписва- невалиден сертификат. Някакви идеи ?

свери си часовника и датата на компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.