Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам телефонче Sony Ericsson T610 и се опитвам да му сложа ICQ и по-точно BramusICQ. Сигурен съм, че телефончето ми може да го подържа ама не мога да го инсталирам. Изписва ми

Error: API not installed

Имате ли си представа какво е това API и как да го инсталирам? Четох тука разни работи ама нещо не ми става ясно

http://www.bram.us/projects/bramusicq/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма,казва се Send File.Оказваш само на кой COM порт се намира устройството,чрез което си го качваш на телефона.След като ти го качи,телефона ще те попитам къде да го сложи,дали в ,,Приложения" или ,, Игри".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам FMA (floAt`s Mobile Agent) и с нея без проблем си качвам игрички, мелодийки и снимки, но ICQ не успях. А иначе още като свържа телефона към PC-то на телефончето ми излиза едно меню с различни програмки, сред които и BramusICQ, но не успявам да го инсталирам sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от линка който си дал в първият пост:

BramusICQ - Download

[ Soon! ]

А и до колкото разбирам тази програма е да управляваш ICQ-то от телефона си т.е. ползваш си ICQ-то от компютъра на телефона

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля като forka2k

Ако искаш да си сложиш ICQ на телефона има една програмка

казва се Jimm и има дори версия на Български. Бях си я изтеглил преди около година

от data.bg. Ако не можеш да я намериш ми дай маил да ти я пратя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз мисля като forka2k

Ако искаш да си сложиш ICQ на телефона има една програмка

казва се Jimm и има дори версия на Български. Бях си я изтеглил преди около година

от data.bg. Ако не можеш да я намериш ми дай маил да ти я пратя.

То хубаво ама тази Jimm не става за моя телефон (видях на сайта им). Мерси все пак.

Аз имам един познат, който си беше сложил ICQ на телефончето и ще го питам как го е направил (само да успея да го издиря)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване