Премини към съдържанието
helis

Давам кодове за играта Afterfall Insanity Extended Edition

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Който иска да ми пише на лично и ще му дам. Играта е за Steam и ги давам безплатно. Първите 5 човека печелят.

Редактирано от helis (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да ми пише на лично и ще му дам. Играта е за Steam и ги давам безплатно. Първите 5 човека печелят.

Тези кодове са придобити по нормален и законен начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предполагам като някоя компания дава кодове безплатно са придобити по законен начин. И да попитам как може да се придобият по нелегален начин? Вече останаха 4.

Редактирано от helis (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам като някоя компания дава кодове безплатно са придобити по законен начин. И да попитам как може да се придобият по нелегален начин? Вече останаха 4.

Не, аз не съм запознат в този конкретен случай и питам, за да видя дали са спазени правилата на форума просто.Да разбирам, че от компанията производител или сайта дистрибутор са придобити кодовете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах ти лично съобщение. Може ли да ми дадеш един. Предварително ти благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен колегата е убил 5-ма притежателя на кодовете, взел ги е и е заровил труповете в градината си.Публикувано изображение  В краен случай е хакнал Стийм и от там ги е свил.Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен колегата е убил 5-ма притежателя на кодовете, взел ги е и е заровил труповете в градината си.Публикувано изображение  В краен случай е хакнал Стийм и от там ги е свил.Публикувано изображение

Ахахахаха, ОК!

просто искам да знам къде са труповете!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този коментар направо ме уби ! :D

На вас пратиха ли ви кодовете ? На мен не е :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този коментар направо ме уби ! Публикувано изображение

На вас пратиха ли ви кодовете ? На мен не е Публикувано изображение

Аз не съм искал, защото тази игра я врътнах още когато излезе. А игрите, които са ме накарали да ги повторя отново са твърде малко и тази не е от тях.

Въпреки, че игрицата не е лоша и става за убиване на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм искал, защото тази игра я врътнах още когато излезе. А игрите, които са ме накарали да ги повторя отново са твърде малко и тази не е от тях.

Въпреки, че игрицата не е лоша и става за убиване на време.

Току що ми прати кода! Много благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, аз не съм запознат в този конкретен случай и питам, за да видя дали са спазени правилата на форума просто.

Да разбирам, че от компанията производител или сайта дистрибутор са придобити кодовете?

Освен ако компанията не ги придобива по нечестен начин за което не знам. Аз си спазвам всичко което компанията искаше от мен и си ги взех безплатно. 

Да бяха само 5 притежателя :D А труповете не са в моята градина, че да не ме обвинят мене ако ги намерят. И човек да хакна Стийм ми е под нивото :D Готвя се за наса вечеПубликувано изображениеПубликувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, току що видях че правиш раздаване на кодове на играта виж личното ми съобщение моля. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен ако компанията не ги придобива по нечестен начин за което не знам. Аз си спазвам всичко което компанията искаше от мен и си ги взех безплатно.

ОК тогава, оставям темата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК тогава, оставям темата Публикувано изображение

Благодаря и един въпрос може да си пускам теми за кодове ако в бъдеще попадна на още такива промоции и си взимам кодовете по честен начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и един въпрос може да си пускам теми за кодове ако в бъдеще попадна на още такива промоции и си взимам кодовете по честен начин

Стига да не нарушава:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига да не нарушава: 

Ясно благодаря отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих желал 1, ако не си ги раздал вече. Ще ти драсна и 1 ЛС за всеки случай. :) И благодаря за инициативата която проявяваш с този "giveaway" ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.