Премини към съдържанието
vrzru

Как да увелича системните шрифтове в УСУ 9 KDE 4.13.2

Препоръчан отговор

Здравейте.В настройките на шрифтовете ми дава една камара шрифтове но опция за увеличаване не намирам .post-334168-0-78607800-1405278435_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори контролният център и потърси опция "Външен вид". Тази секция е за инсталирането, а не за настройката на шрифтовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори контролният център и потърси опция "Външен вид". Тази секция е за инсталирането, а не за настройката на шрифтовете.

Благодаря за бързият отговор,получи се :) .

Още нещо ме мъчи,при това много досадно-Kwallet.При пускане на компа излиза някакъв негов прозорец без да съм го викал,аKwallet я деинсталирах от synaptik пълно премахване...ужас дори във windows като ги деинсталирам не се показват повече :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кwallet се изключва, като се маха отметката. Това става също от контролният център. Ако си го деинсталирал, има вероятност да ти е осиротяла цялата графична среда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кwallet се изключва, като се маха отметката. Това става също от контролният център. Ако си го деинсталирал, има вероятност да ти е осиротяла цялата графична среда.

Изглежда че всичко си работи,но може само аз да си мисля,че е деинсталирана-все пак прозореца излиза при всяко рестартиране-остава да намеря въпросната отметка.Благодаря отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.