Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ина М.

Проблем със звука на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем със звука на лаптопа. Както си върви някой клип ( филм, радио, уинамп ) , звука спира. Той спира ама самия клип или филм .. продължава да си върви - картина без звук. Когато говоря по скайп обаче , даже и с часове - не. В началото го свързвах с попрегряването, само че сега е с охладител и днеска започна да спира и 5 минути след като съм го пуснала.

Че ще върви на чичко доктор , ще върви, ама ще е хубаво да имам някаква идея какво му е, ако някой има предположения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа, операционна система, какви са му температурите, кога за последно е преинсталиран и проверяван ли е за вируси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo Thinkpad x120e, windows 7,  Преинсталиран преди малко повече от месец, започна ги тези номера скоро след преинсталацията. Проверяван за вируси мисля не, антивирусната ми работи , мисля че е чистичък. Температурите не знам

П.с. току що ми изчезна звука докато говорех по скайп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че лаптопа е прегряван и сте му сложили само външен охладител. Гаранция, че в момента продължавате да го прегрявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че лаптопа е прегряван и сте му сложили само външен охладител. Гаранция, че в момента продължавате да го прегрявате.

Възможно е и прегряване,но е възможно и неработещи ключове с изтекъл срок за действие.Да провери със скенера на доктор уеб има ли и какви са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То варианти има много. Ако постващия няма опит и не знае какво и къде да провери да носи лаптопа възможно най-бързо на доктор, докато не е станал наистина сериозен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, момчета, значи пращаме го на доктор веднага . Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, момчета, значи пращаме го на доктор веднага . Благодаря 

И помолете в сервиза да му направят и профилактика, щом прегрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...