Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем със звука на лаптопа. Както си върви някой клип ( филм, радио, уинамп ) , звука спира. Той спира ама самия клип или филм .. продължава да си върви - картина без звук. Когато говоря по скайп обаче , даже и с часове - не. В началото го свързвах с попрегряването, само че сега е с охладител и днеска започна да спира и 5 минути след като съм го пуснала.

Че ще върви на чичко доктор , ще върви, ама ще е хубаво да имам някаква идея какво му е, ако някой има предположения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа, операционна система, какви са му температурите, кога за последно е преинсталиран и проверяван ли е за вируси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo Thinkpad x120e, windows 7,  Преинсталиран преди малко повече от месец, започна ги тези номера скоро след преинсталацията. Проверяван за вируси мисля не, антивирусната ми работи , мисля че е чистичък. Температурите не знам

П.с. току що ми изчезна звука докато говорех по скайп

Редактирано от Ина М. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че лаптопа е прегряван и сте му сложили само външен охладител. Гаранция, че в момента продължавате да го прегрявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че лаптопа е прегряван и сте му сложили само външен охладител. Гаранция, че в момента продължавате да го прегрявате.

Възможно е и прегряване,но е възможно и неработещи ключове с изтекъл срок за действие.Да провери със скенера на доктор уеб има ли и какви са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То варианти има много. Ако постващия няма опит и не знае какво и къде да провери да носи лаптопа възможно най-бързо на доктор, докато не е станал наистина сериозен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, момчета, значи пращаме го на доктор веднага . Благодаря 

И помолете в сервиза да му направят и профилактика, щом прегрява.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.