Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги !

Появи ми се някакъв прблем с игрите, така и не мога да намеря причината за това. Състои се в краш след стартиране на играта. При GTA San Andreas стига само до логото и следва краш:

http://prikachi.com/images/403/7468403o.jpg

Както виждате част от екрана става черен и до там !

Другия проблем се състои в невъзможност да си пусна собствена игра на Counter-Strike 1.6. След като избера карта и дам New Game следва тази грешка:

http://prikachi.com/images/404/7468404I.jpg

Държа да уточня че проблем с игра в сървъри няма, което за мен е странно но е факт.

Изключвам проблем с драйвери и омазана ОС, тъй като нямам проблеми с грешки от други програми. Вируси - сканирал съм няма такива. Хардуерен проблем - едва ли, редовно си почиствам машината и не виждам къде може да има проблем. Отпада варианта проблема да е в игрите, тъй като съм инсталирал същите релийзи не един път.

Смятам че има връзка между тези два проблема, тъй като това се случва само с тези игри. Не съм пробвал с други игри, но предполагам че и там ще по същия начин.

Ако имате нужда от друга информация ще ви я предоставя. Не ми е належащо с тези игри, но пък за разпускане си играя от време на време.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар, че няма да се съгласят колеги с моето мнение, но проблема ще се реши с чиста преинсталация. Не е задължително да има омазана ОС и да дава грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, ОС е на има няма месец сигурно, читав релийз (няма да споменавам кой точно). Абсолютно съм изключил този варинат. Някъде на друго място е проблема, но ако знам къде...

ПС: Може и на повече време да е ОС, но все пак не мога да приема че там е проблема.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, ОС е на има няма месец сигурно, читав релийз (няма да споменавам кой точно). Абсолютно съм изключил този варинат. Някъде на друго място е проблема, но ако знам къде...

ПС: Може и на повече време да е ОС, но все пак не мога да приема че там е проблема.

В това няма никакво значение. Може да е на 1 ден и пак да дава подобни проблеми. Случвало ми се е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска някакъв активационен код за да премахне уж намерените "грешки"...

В това няма никакво значение. Може да е на 1 ден и пак да дава подобни проблеми. Случвало ми се е.

Добре де защо не крашва примерно лисицата, а само тези две игри. Ако с преинсталация ще се реши, ми ок за 20 минути работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да стартирате игрите като Администратор понякога тръгват и работят дълго . Ако след преинсталацията се появи пак проблема видео картата е заминала ако искаш недей бърза за преинсталация ако на GTA имаш сейфове с минати мисии иначе пак трябва да ги минаваш след преинсталацията , С всичките игри ли е така като играеш онлайн игри на браузъра насичат ли едвали е вирус

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да стартирате игрите като Администратор понякога тръгват и работят дълго . Ако след преинсталацията се появи пак проблема видео картата е заминала ако искаш недей бърза за преинсталация ако на GTA имаш сейфове с минати мисии иначе пак трябва да ги минаваш след преинсталацията , С всичките игри ли е така като играеш онлайн игри на браузъра насичат ли едвали е вирус

Видеокартата е вградена в дъното - абсурдно звучи да е заминала. Стартиране като администратор няма ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска някакъв активационен код за да премахне уж намерените "грешки"...

Добре де защо не крашва примерно лисицата, а само тези две игри. Ако с преинсталация ще се реши, ми ок за 20 минути работа...

Може да звучи смешно, но при Windows всичко е възможно.Особено след като ми изкара това съобщение: There is no explanation error for this error" вече не се учудвам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да дръпнеш, игрите от другаде?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да звучи смешно, но при Windows всичко е възможно.Особено след като ми изкара това съобщение: There is no explanation error for this error" вече не се учудвам.

Имаш право донякъде, ще преинсталирам ако не се оправи по друг начин. Публикувано изображение

Пробвай да дръпнеш, игрите от другаде?

Ами игрите съм ги играл и друг път, не са ми правили подобен проблем. Ще го имам и това предвид. Публикувано изображение

ПС: Благодаря за мненията. Публикувано изображение

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай за всеки случай с още някоя игра. Ако и там даде тази грешка няма да се оправи с никакъв фикс или софтуер за поправка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е вградена в дъното - абсурдно звучи да е заминала. Стартиране като администратор няма ефект.

На настолния като ми даваше такава грешка точно с администратор и със съвместимост Виста съм стартирвал и тръгва играта играеш 10 мин и пак ти изключва играта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво казва eventvwr в двата раздела - за Appliction и за System. Веднага след грешка филтрирайте и двата раздела и снимайте, така, че да се виждат Event ID

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги проблема лека-полека започва да се изяснява. Пробвах с друга игричка, и нямаше проблем с нея. Явно релийзите не са читави. В event viewer имаше доста натрупани грешки, всички от GTA San Andreas, но това вече е без значение - изтрих я. Благодаря за мненията ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем с игрите . Отначало на този новия компютър игрите си тръгваха чудесно но сега имам проблем. На дзвете игри хари потър ми излиза някакво смущение, а другите ме изхвърлят от играта.

http://vbox7.com/play:4da8301188&start=18
 това смущение в играта се появи отскоро, преди го нямаше и можех да играя играта без проблеми а сега не мога, и другите игри са така пллажния волейбол също ме изхвърля от играта а преди не беше така. с windows 7 ultimate съм и съм с вградена карта. Какво става? и какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В някой DLL файл ще е проблема изтрий играта напълно и пак я инсталирай с хубав крак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.