Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво учат фармацевтите? Прегледах лекционният им план, занимават се предимно със химия, физика и биология. За какво са им тези знания? Аз мислех че учат имена на лекарства. Те все пак не правят лекарствата, просто ги продават, за какво са им тези познания? Има ли много задачи по химия в тази специалност и сложни уравнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво учат фармацевтите? Прегледах лекционният им план, занимават се предимно със химия, физика и биология. За какво са им тези знания? Аз мислех че учат имена на лекарства. Те все пак не правят лекарствата, просто ги продават, за какво са им тези познания? Има ли много задачи по химия в тази специалност и сложни уравнения?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.