Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам един проблем със драйвера на инвидиа значи първо пускам да се инсталира и някакъв проблем вижте снимката която съм я предоставил!

Редактирано от bobi1k (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че си избрал правилния драйвер? Вижда ли ти се Nvidia картата като хардуер от ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че си избрал правилния драйвер? Вижда ли ти се Nvidia картата като хардуер от ОС?

Виж другата снимка. Другата снимка е много голяма,но ще пробвам по долу което е написал колегата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам един проблем със драйвера на инвидиа значи първо пускам да се инсталира и някакъв проблем вижте снимката която съм я предоставил!

Често се случва. Първо изтрий старите драйвери от контрол-панела, после почисти с Driver Sweeper. Накрая инсталирай на чисто, но с опцията "адвенст" и там сложи отметка на чиста инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често се случва. Първо изтрий старите драйвери от контрол-панела, после почисти с Driver Sweeper. Накрая инсталирай на чисто, но с опцията "адвенст" и там сложи отметка на чиста инсталация.

Добре хубаво,но се едно крашва и толкова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре хубаво,но се едно крашва и толкова!

Изпълни ли всичко, стъпка по стъпка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да оправи се след известно време и да пак същото пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След почистването с Driver Sweeper непременно рестартирай! И на дяла, където е инсталирана ОС, трябва да имаш минимум 1 гб. свободно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След почистването с Driver Sweeper непременно рестартирай! И на дяла, където е инсталирана ОС, трябва да имаш минимум 1 гб. свободно място.

Реснах и пак нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами,има някаква несъвместимост между операционната ти система и драйвера.Пробвай с друга дистрибуция на системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами,има някаква несъвместимост между операционната ти система и драйвера.Пробвай с друга дистрибуция на системата.

Тоест малко по подробно ако може,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С друг Уиндоус пробвай.

Добре, но имам малък проблем със Daemon Tools Lite като маунтна и няма диск във моят компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами там значи ви е грешката.Явно не сте наясно как се прави чиста преинсталация.

Не става чрез Даймън Тулс.Трябва да направите диска буутващ.Също така,щом не се вижда в моят компютър,или диска е повреден,или дисковото устройство не работи както трябва.

Хайде да опишете по-подробно,какво правите при инсталацията,как сте подготвил диска и други такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами там значи ви е грешката.Явно не сте наясно как се прави чиста преинсталация.Не става чрез Даймън Тулс.Трябва да направите диска буутващ.Също така,щом не се вижда в моят компютър,или диска е повреден,или дисковото устройство не работи както трябва.Хайде да опишете по-подробно,какво правите при инсталацията,как сте подготвил диска и други такива.

Да знам че трябва със буутващ диск и така и правя'но искам да видя каквки езици има сега разбрали ме по точно ако можеш да ми помогниш със даемон тулс! Редактирано от bobi1k (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде искаш да ги видиш езиците? Как ще ги видиш в Daemon Tools? Те са в инсталл.wim файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде искаш да ги видиш езиците? Как ще ги видиш в Daemon Tools? Те са в инсталл.wim файла.

Да разбрах вече  :)  но ми бъгва даеман тулса сега искам да инсталирам един файл и не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако дадеш малко подробности за това, каква грешка дава демонът, кой файл искаш да инсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно вижте не ми излиза за маунтване..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е конфигурацията?

Имаш предвид дъното и другото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното най-малко ме интересува.

Кажи лаптоп ли е, настолен ли е ? Какви са му всички компоненти. Е примерно най-малкото дай ни информация за процесор, видео карта ( ако имаш и повече от една кажи и нея , примерно ако си с сменяеми графики - примерно Intel HD 4000 + nVidia 630M ).Дай няква информация , тука врачки и вълшебници няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя шот, който си дал показва само намерен iso файл, но не и монтиран! Монтирай го и ще се появи диск в Експлоръра! И ще можеш да разгледаш съдържанието му, но няма да видиш ей така еззиковите файлове.Вземи попрочети как се работи с DaemonTools. Е, става и с цък, цък, язък, т.е. с проба-грешка.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя шот, който си дал показва само намерен iso файл, но не и монтиран! Монтирай го и ще се появи диск в Експлоръра! И ще можеш да разгледаш съдържанието му, но няма да видиш ей така еззиковите файлове.Вземи попрочети как се работи с DaemonTools. Е, става и с цък, цък, язък, т.е. с проба-грешка.

Къде във експлоръра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно,ти си един от най-мъчните форумници,някога задавали въпроси тук.Монтирай го тоя диск и виж дали ще се появи в My Computer. А ако правилно си го направил буутващ,ще тръгне и самият файл.

п.п.Ако не можеш да се справиш,защото вече няколко дни тъпчем на едно и също място,търси някой близък,познат и нещо такова,дето да го направи това нещо и да ти покаже какво се прави.Кажи от кой град си,че да дойде някой от форума да ти помогне.Посещение в сервиз също е възможност.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.