Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От петък нямах интернет до днес... Звънях на интернет доставчика и ми вика ''Изгоряла ти е лан-картата и рутера'', но няма такова нещо, защото ги проверих.. чак днес дойдоха работниците му и ми казаха, че от компанията от която вземали интернет ми блокирала ип-то защото съм им товарил мрежата с вируси или съм влизал в някви сайтове.. Възможно ли е това?!? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах само как и товариш мрежата с вируси, но както и да е. Ако се съмняваш че ПС ти е зараено може да посетиш антоврусния раздел и колегите от HJT Team ще проверят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е един приятел ме извика и ми каза че няма интернет заради вирус помоли да му преинсталирам уина като ме убеди че заради вируси няма нет пробвах нямаше наистина след преинсталация дойде интернета оказа се наказание за распространение на вируси по кабела при положение че не сте трили вируси и са ви излъгали първоначално че ви е изгоряла лан картата и рутера малко вероятно да ви е блокиран интернета според мен удобна лъжа за измъкване му другото нямате щи лаятоп ищи тел преди това да бяхте пробвали на друго устройство трябва да имате за такива случаи живо сд или флаш с линукс да речем да проверите интернет връзката и да имате сигурни доказателства срещу доставчика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е един приятел ме извика и ми каза че няма интернет заради вирус помоли да му преинсталирам уина като ме убеди че заради вируси няма нет пробвах нямаше наистина след преинсталация дойде интернета оказа се наказание за распространение на вируси по кабела при положение че не сте трили вируси и са ви излъгали първоначално че ви е изгоряла лан картата и рутера малко вероятно да ви е блокиран интернета според мен удобна лъжа за измъкване му другото нямате щи лаятоп ищи тел преди това да бяхте пробвали на друго устройство трябва да имате за такива случаи живо сд или флаш с линукс да речем да проверите интернет връзката и да имате сигурни доказателства срещу доставчика

Значи... Нито на телефона имах интернет, нито на таблета, нито на компютъра.. Казаха ми опитвал съм се да хаквам някакви сайтове (което нито знам как става,нито имам мерак да го правя) или съм товарил мрежата им с вируси... След това ме посъветваха да си преинсталирам компа точно сега съм готов преинсталирах го и ми казаха да съм внимавал, че с това реално ип са знаели къде съм... Защо ми го казаха това нито правя нещо незаконно нито им преча, но....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи... Нито на телефона имах интернет, нито на таблета, нито на компютъра.. Казаха ми опитвал съм се да хаквам някакви сайтове (което нито знам как става,нито имам мерак да го правя) или съм товарил мрежата им с вируси... След това ме посъветваха да си преинсталирам компа точно сега съм готов преинсталирах го и ми казаха да съм внимавал, че с това реално ип са знаели къде съм... Защо ми го казаха това нито правя нещо незаконно нито им преча, но....

Дано за на пред нямате проблем, но ако продължат да ви притесняват при положение че си плащате моя съвет е да почнете да плащате на друг доставчик дано не се налага да не говорим че някой. Може да ви краде интернета като се е включил директно към вашето ип аз ако съм на ваше място бих изискал проверка на кутията където са кабелите особено ако живеете в голяма жилищна сграда щом толкова сериозно ви говорят да направят сериозна Проверка а не да обвиняват вас камо ли да си преинсталирам компа заради тях айде бе големи мутри атанаха как ви плашат само потресен съм от отношението към клиента си ужасно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано за на пред нямате проблем, но ако продължат да ви притесняват при положение че си плащате моя съвет е да почнете да плащате на друг доставчик дано не се налага да не говорим че някой. Може да ви краде интернета като се е включил директно към вашето ип аз ако съм на ваше място бих изискал проверка на кутията където са кабелите особено ако живеете в голяма жилищна сграда щом толкова сериозно ви говорят да направят сериозна Проверка а не да обвиняват вас камо ли да си преинсталирам компа заради тях айде бе големи мутри атанаха как ви плашат само потресен съм от отношението към клиента си ужасно е

Имам проблем с интернета в село... Предполагам знаете, че в селата малко куца интернета и в нашето направо кърти от всякъде.... Точно тука около мен няма никой на моя интернет с реално ип съм и съм на рутер...  :)  Значи само дето си ударих преинсталацията на компа  :mad: ... Звънях му петък не дига..събота пак не дига...вече неделя дигна и каза, че нямал работници и, че ми е изгоряло нещо..понеделник каза към 14:00 или 15:00, а те дойдоха 19:00 и ми казаха, че са ми блокнали ип-то направо от Тел*ком-а(да не става реклама) поради причината, че съм им товарил мрежата или съм хаквал сайтове, което аз нито мога да го правя, нито ми трябва  :)  Възможно ли е да съм им товарил мрежата с хостване на сървър при положение че имам нет 20mbs? 

Не разбрах само как и товариш мрежата с вируси, но както и да е. Ако се съмняваш че ПС ти е зараено може да посетиш антоврусния раздел и колегите от HJT Team ще проверят.

Те не ми казаха да си изтегля анти-вирусна, а направо ''преинсталация на компа''  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация не е задължителна. Ако посетиш раздела за вируси ще си спестиш доста работа. Ако вече колегите от HJT Team те посъветват може да преинсталираш. Все ми е на идея, че това няма да ти реши проблема, но както и да е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е като хостя сървър без знанието на доставичка да ми блокират ип-то поради товарене на мрежата?п.п могат ли да ми направят проблем защото хостя сървър?

Преинсталация не е задължителна. Ако посетиш раздела за вируси ще си спестиш доста работа. Ако вече колегите от HJT Team те посъветват може да преинсталираш. Все ми е на идея, че това няма да ти реши проблема, но както и да е. 

Така е прави сте  :)  Когато съм имал проблеми с вируси винаги HJT Team-а ми е помагал за което им благодаря  :) , но този път реших да си преинсталирам компютъра, защото имах и много ненужни работи... 

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега как са нещата. Работи ли всичко? Имаш ли интернет? Какво казват от интернет доставчика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега как са нещата. Работи ли всичко? Имаш ли интернет? Какво казват от интернет доставчика?

До вчера нямах...Казаха ми, че са ми блокирали ип-то от телекома направо... и ми казаха че съм им товарил мрежата и ми казаха може да е с вируси компа ти и си го преинсталирай... направих го и те веднага ми го пуснаха дори преди преинсталацията имах... Много ми е чудно дали защото хостех сървър съм им товарил мрежата  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ако проблемите продължат сменяй доставчика.

Това са глупости може нещо да са омазали и сега се чудят каква глупост да измъдрят...Лек ден

Редактирано от Holla. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, може да е от сървъра. Зависи как си го направил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и Minecraft сървър да е {ако се брой за спам моля да ме извините Публикувано изображение }

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да се обзаложа, че е хостел сървър на CS.

Не е на CS  :D  тази игра вече не я играя от 3-4 години....

Може и Minecraft сървър да е {ако се брой за спам моля да ме извините Публикувано изображение }

:D и майнкрафт сървър не е.. .

https://www.youtube.com/watch?v=VAnGSg_xwqg това е сървърът...

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.