Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Опиши проблема по подробно не само със една дума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам ,при инсталацията ми се наложи да го изтрия понеге имах проблем с вирус и сега ми го показва като 101мб незаделени не знам има ли проблем или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезеш във моят компютър колко ти показва диска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2

Може ли малко да обясниш по подробно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко да обясниш по подробно?

имам 1 хард диск разцепен на две c и d преди имах и един малък 100мб  резервиран за системата сега е 101мб неразпределен .Компютера работи добре с изклю4ение на това. Между другото  онзи вирус пак ми го заси4а след форматирането на диска ,Category: Resolved Security Risks

Date & Time,Risk,Activity,Status,Recommended Action
9.7.2014 г. 22:54:38 ч.,High,mypcbackuptier2_0529.exe (Infostealer.Bucuper) detected by Auto-Protect,Blocked,Resolved - No Action Required

ето още нещо което ме притеснява

post-329140-0-55465700-1405374056_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай на някой, който разбира, да ти оправи компютъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100MB се заделят от инсталатора на Windows. Те са служебно заделени за възстановяване на системата. Какво искаш да направиш? Да ги изтриеш?

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100MB се заделят от инсталатора на Windows. Те са служебно заделени за възстановяване на системата. Какво искаш да направиш? Да ги изтриеш?

Ами той по някакъв начин го е изтрил или по скоро не го е създал като е инсталирал Win-a, нещо се е случило но дяла в момента е unallocated. По принцип това не би трябвало да му пречи на работата, пак ще си работи windows-а, просто го няма тоя дял за recovery ... ако се омаже нещо системата преинсталация и това е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да го триеш? По принцип без този дял не би трябвало да ти зарежда windows-a. Ако искаш да го оправиш, пробвай със Startup Repair. Виж тук как се прави.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип без този дял не би трябвало да ти зарежда windows-a.

Чак да не зарежда...

Публикувано изображение

При мен е без 100MB recovery partition и зарежда. Просто зависи какво е указано кой дял e зареждащ.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-329140-0-24156600-1405417729_thumb.

Защо ти е да го триеш? По принцип без този дял не би трябвало да ти зарежда windows-a. Ако искаш да го оправиш, пробвай със Startup Repair. Виж тук как се 

Първо това направих  после от cmd пробвах с bootrec/fixmbr bootrec/fixboot единствения резултат е дезактивиране на уиндоуса

Компютера ми зарежда за секунди просто искам да си е 100мб систем рековери без да преинсталирам и тая грешка ме притеснява .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.