Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди време бях ползвал форума и ми бяхте от голяма помощ, надявам се отново да предложите компетентно мнение.

Желая да си взема геймърска конфигурация, като имам вече наличен Hard. Първоначно смятах да е следната: http://nikem-bg.net/cart/49716p1r49779p1r50117p1r49615p1r49280p1r48708p1rf.html

, но две от частите не са налични( http://nikem-bg.net/computer-components/2X4G-DDR3-1600-GEIL-EVO-POTENZAhttp://nikem-bg.net/computer-components/CM-N300-BLACK--USB3--NO-PSU)

Бихте ли могли да ми предложите алтернативи и да отправите мнение към плануваната конфигурация? Желая да се придържам в тези финансови ограничения(около 1150лв.) 

Благодаря предварително!

PS: Nikem имат ли сервиз във Варна? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямат сервиз.При евентуален проблем със стока,мисля че си покриват транспортните разходи.Захранването не ви го препоръчвам,по-добре Фортрон Райдър,550 вата.Погледнете в този магазин,може да има налични частите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялта система е фундаментално сгрешена. Машина за 1200 лв в мизерна кутийка за 78лв, без SSD, супербюджетна рам памет... За мене това е смехотворно. Ще работи ли? Разбира се че ще работи. Ама на гол тумбак чифте пищови. 330лв процесор, 430лв видеокарта, 78лв кутия и без SSD... Сглобена е прилична конфигурация с 2 хубави части, клечки за зъби и карамел... И както се вижда, клечките за зъби се чупят, и трудно се заменят с други клечки за зъби...

Разкарай умрелия термалтейк. NZXT Source 210 с безплатна доставка, и даже малко по-ниска цена, та не натоварва бюджета.

За рамта - всяка на 1600MHz ще работи. Предлагам поне тука да не ползваш каквото падне. Kingston Beast 1600 CL9. Пак безплатна доставка, така че пак няма да претовари бюджета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Segotep Raynor Tower Surpass Battle Edition G1R - 71 лв. Super Flower Golden Green HX, 600W - 126 лв. Kingston HyperX LoVo 2x4GB, 1600MHz, CL9, 1.35V - 154 лв. Asus B85M-G - 120 лв. i5-4590 - 350 лв. Gigabyte R9 270 - 313 лв. или Gigabyte GTX660 - 315 лв.

Общо: 1 134 лв. с безплатна доставка. 

Sapphire R9 280 - 380 лв.

С 280 излиза 1 200 лв. но предвид колко е доставката до Варна от Никем / Скай ще ти излезе почти същите пари това дето си избрал.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 1 163,85 лв.

Малко над бюджета, но мисля че си заслужава. Като цяло няма да имаш проблем с нито една игра. Ако махнеш SSD-то може да се вземеш GTX 760 или PC 280, като него да добавиш на по-късен етап. Захранването е с леко шумна перка ( поне за мен ), но е качествено, модулно и достатъчно като ватове. За тези пари мисля, че е най-добрия избор. Кутията е с осигурен въздушен поток ( идва с 2 вента ) и добър cable managament. Дъното разполага с достатъчно разширителни слотове, както и с 4 слота за РАМ и впоследствие може да добавяш още.
Аз бих взел нещо подобно.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Конфигурацията на naruto сякаш ми допада най- много и вероятно ще избера нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.