Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хора трябват ми речници за превод от Английски , Руски , Полски , Немски на Български език , който обаче да не са онлайн а да мога да работя и без интернет с тях. Ако някой знае от къде мога да си ги сваля , ще помоля за някое друго линкче. Благодаря предварително и успешен ден на всички ;) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора трябват ми речници за превод от Английски , Руски , Полски , Немски на Български език , който обаче да не са онлайн а да мога да работя и без интернет с тях. Ако някой знае от къде мога да си ги сваля , ще помоля за някое друго линкче. Благодаря предварително и успешен ден на всички Публикувано изображение !

Здравей,

Eurodict имат доста речници,както безплатни така и платени.Аз имам немско-български речник платената версия и съм много доволен.

Линк за сваляне http://www.eurodict.com/download-0.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

megadict-BG английско-български https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=85247

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре SA Dictionary, вместо megadict

Само дето СА Дикт вече е платен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Professional е платен. Има и free версия.

Имаше. Последния път като търсих намерих само комерсиална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора трябват ми речници за превод от Английски , Руски , Полски , Немски на Български език , който обаче да не са онлайн а да мога да работя и без интернет с тях. Ако някой знае от къде мога да си ги сваля , ще помоля за някое друго линкче. Благодаря предварително и успешен ден на всички ;) !

За каква ОС?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Нещо не излизат като хората, ама карай. Това за Android - ако напишеш в Google Play 'речник', излизат цял куп.

За Windows - за английски-български-английски има много; за останалите - безплатни са куците речници на Gaberoff/Koralsoft и това е.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше. Последния път като търсих намерих само комерсиална

Не. Има си я. Току що си я свалих фрии версията.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.