Премини към съдържанието
RumenGeorgieff

Промяна на символ в традиционната фонетика на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте,

използвам Windows 7 Ultimate и традиционната фонетика за български език. Имам питане. На английски, shift + 3 = #, но когато съм на български shift + 3 = №. Има ли начин да го променя това и когато съм на български също да ми вади # вместо №?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

използвам Windows 7 Ultimate и традиционната фонетика за български език. Имам питане. На английски, shift + 3 = #, но когато съм на български shift + 3 = №. Има ли начин да го променя това и когато съм на български също да ми вади # вместо №?

Благодаря.

Този знак може да го постигнеш със комбинацията ALT+35

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с това

Microsoft Keyboard Layout Creator 1.4

Свалих го, инсталирах го, създадох си layout, но като тръгна да го инсталирам ми изписва, че windows-а не може да намери layout в дадената папка в която е файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих го, инсталирах го, създадох си layout, но като тръгна да го инсталирам ми изписва, че windows-а не може да намери layout в дадената папка в която е файла.

Не знам. При мен си работи без проблем.

Дай точното съобщение на грешката и провери за грешки в Event log на системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финализира ли проекта или го остави само като проект?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.