Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От 2 дни Windows-a ми замръзва напълно (от време на време) и мишката не може да се мърда и трябва да го рестартирам от копчето. На какво може да се дължи това? Аз подозирам хард диска, въпреки че нямам проблеми с него попринцип. Това го прави от скоро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не можем да кажем. Може да са хиляди неща. Дайте снимка на компонентите ви с AIDA 64.  В гугъл потърсете програма Minidump Viewer или нещо подобно. При повечето замръзвания на системата от Windows се записват dump файлове съдържащи код на грешката, който може да насочи търсенето на причината. BSOD viewer също може да свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо пробвай в safe mode дали ще замръзва, ако и там го прави, провери диска с програма- напр-HD Tune или друга подобна, ако е наред - възможно да е от видеокартата, захранване- кондензатори...или вирусиПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не можем да кажем. Може да са хиляди неща. Дайте снимка на компонентите ви с AIDA 64.  В гугъл потърсете програма Minidump Viewer или нещо подобно. При повечето замръзвания на системата от Windows се записват dump файлове съдържащи код на грешката, който може да насочи търсенето на причината. BSOD viewer също може да свърши работа.

http://prntscr.com/42ve5b - Ето, само ми кажете какво да натисна отстрани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. От 2 дни Windows-a ми замръзва напълно (от време на време) и мишката не може да се мърда и трябва да го рестартирам от копчето. На какво може да се дължи това? Аз подозирам хард диска, въпреки че нямам проблеми с него попринцип. Това го прави от скоро

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.