Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Според вас,кой телефон си заслужава повече парите?? http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3741/sony-xperia-e1 или http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3733/samsung-s7582-galaxy-s-duos-2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но това съм го "ровил" много време :) Отдолу кометарите са противоречиви и за това искам мнението на повече хора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговора е Сони ако питате мене аз бих избрал Сони,но вие си ги сравнете.Дизайна на Сони е по симпатичен а на Самсунг е малък и не толкова симпатичен,но характеристиките на Самсунг са малко по добри.

Редактирано от bobi1k (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самсунга е с по-добри характеристики ,но разликата не е голяма. Аз лично симпатизирам повече на Сони. Дизайна на Самсунг не ми харесва ,заоблен е ,като сапунерка. Сонито е доста по-стилно. И аз бих предпочел Сони. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...  и за това искам мнението на повече хора :)

Имал съм и от двете марки евтини смартфони и тия на Сони определено са по-добрият избор под Андроид. А иначе от двата, в рамките на бюджета, предлагам третия - Lumia 630

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм върл фен на Sony,но този ще е за жена ми и искам да е различна марка.Единствено на Самсунга ме притеснява батерияте,че е е по-малка. Лумията е по-добра във всяко едно отношение,но вече отива с 50на лева нагоре.Не че са фатални,но са излишни,Жена ми освен да се обажда и да цъка някоя елементарна игрица за друго няма да го ползва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-nokia-520-lumia-cheren-520-lumia-black/pd/DZFCXBBBM/?ref=products_center-4_2Тази лумия е най-добрия избор за тия пари. 199лв в които е включена и доставката. Отлична съпоставка качество-цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам цените от линка ти за втория модел, та затова и предложих модел, който не надвишава рамката. От друга страна - Lumia 630 за 264 лв колкото се предлага и в още няколко сайта. 

А и предложението от горния коментар за Lumia 520 също е много добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата Sony-то е по-добрият вариант. 

Отделно аз бих ти предложил Lumia 520. Цената му е под 200лв, прави по-хубави снимки, и най-важното не забива, докато ниският клас андроиди имат проблеми в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.