Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Дадоха ми да оправя 1 лаптоп Fujitsu Lifebook A series.При пускането ми показва логото на windows 7 след това прави проверка на локален диск C.Оставих го да си свърши проверката и след това ми се появява прозорец с акаунт и парола.Въвеждам ги (правилна е паролата) и ми изписва добре дошли и след това ми дава черен екран.Натискам ctrl+alt+del и ми изкарва диспечера на задачите(task manager).И това е друго не мога да правя.Знам че иска преинсталиране.Въпроса ми е има ли някакъв начин да подкарам windowsa да видя дали има файлове в локален диск C да ги прехвърля в локален диск D?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Дадоха ми да оправя 1 лаптоп Fujitsu Lifebook A series.При пускането ми показва логото на windows 7 след това прави проверка на локален диск C.Оставих го да си свърши проверката и след това ми се появява прозорец с акаунт и парола.Въвеждам ги (правилна е паролата) и ми изписва добре дошли и след това ми дава черен екран.Натискам ctrl+alt+del и ми изкарва диспечера на задачите(task manager).И това е друго не мога да правя.Знам че иска преинсталиране.Въпроса ми е има ли някакъв начин да подкарам windowsa да видя дали има файлове в локален диск C да ги прехвърля в локален диск D?

1. ВЪпроса е софтуерен, какво прави темата ви в хардуерен раздел?

2. От таск мениджъра стартирайте explorer.exe

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да влезеш в Safe mode.

Ако не стане може да пробваш да заредиш от Live CD и тогава да копираш информацията на друго място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. ВЪпроса е софтуерен, какво прави темата ви в хардуерен раздел?

2. От таск мениджъра стартирайте explorer.exe

Да наистина не знам и аз къде съм блял.Ако искате затваряйте темата ако искате я преместете в правилния раздел.Оправих се със Safe mode както каза колегата Ken.

Опитай да влезеш в Safe mode.

Ако не стане може да пробваш да заредиш от Live CD и тогава да копираш информацията на друго място.

Благодаря за помощта!Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.