Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да сменям старата машина и това е бюджета с който разполагам(+-50лв). Досега съм бил с една слаба експерия. Търся нещо около 5 инча, с добра батерия и безпроблемна работа :D Важна е бързата и безаварийна работа в интернет. Останалото ще е плюс. Не обичам претрупани UI, предпочитам семплото и простото. :) Ако може с предложенията да кажете и по някои от минусите им, ще съм много благодарен. Също ако има някоя далавера под бюджета ще се радвам, да науча. Приятна вечер на всички тепърва отзовали се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте, реших да сменям старата машина и това е бюджета с който разполагам(+-50лв). Досега съм бил с една слаба експерия. Търся нещо около 5 инча, с добра батерия и безпроблемна работа Публикувано изображение Важна е бързата и безаварийна работа в интернет. Останалото ще е плюс. Не обичам претрупани UI, предпочитам семплото и простото. Публикувано изображение Ако може с предложенията да кажете и по някои от минусите им, ще съм много благодарен. Също ако има някоя далавера под бюджета ще се радвам, да науча. Приятна вечер на всички тепърва отзовали се Публикувано изображение

Здравей,

аз бях до скоро със Sony Xperia Arc S, преди него със Sony Xperia X8. Сега съм със Sony Xperia C. Преди това и с друго Сони-та.

Говориш за батерия и работа в интернет иии, около 5 инча. Да разбирам, е останалите неща не са толкова важни? Ако е така можем да минем с доста по-нисък бюджет...

А защо не помислиш за нещо доста по-добро, макар и малко застаряващо вече: Sony Xperia Z за точно 550 лева. Влаго- (не водо-) устойчив, прахо- устойчив и ударо- устойчив.

Прекрасна камера, прекрасен екран. Батерията е сносна, но не превъзходна.

Помисли над този модел!

Редактирано от quickJO (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смешно е да предлагаш с4 мини, при положение, че преди теб е предложена Xperia Z!!! ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

иначе и ТОВА не е лош вариант ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста познати си взеха Xiaomi Mi-3 и не е никак лош в ценовия диапазон от 330$ (скоро ще има и Mi4 в златист цвят).

http://www.phonearena.bg/phones/Xiaomi-Mi-3_id8193

Аз лично също съм в процес на обмисляне на модел за замяна на бараката вече...  :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
" post="2902246" timestamp="1405458238"]

Доста познати си взеха Xiaomi Mi-3 и не е никак лош в ценовия диапазон от 330$ (скоро ще има и Mi4 в златист цвят).

http://www.phonearena.bg/phones/Xiaomi-Mi-3_id8193

Аз лично също съм в процес на обмисляне на модел за замяна на бараката вече...  Публикувано изображение

Телефона го гледах точно преди да си взема моят, но бюджета ми се сви.

MI 3 - НАЛИЧНИ БРОЙКИ БЯЛ 64GB, БЯЛ 16GB, СИВ 16GB, ЧЕРЕН 16GB го има и в официалният магазин в България (линка няма да сработи поради спецификата на сайта!!!!) на цена от 559,00лв.

Телефона е наистина интересен и впечатляващ, а батерията е уникална просто!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е и двусимов, дисплея е голям, батерията и тя... Добре работи (вече имам поне 3 познати с тази марка). Има и вградена Tencent антивирусна (не че не може да се замени с Qihoo).

Остава само въпроса за гаранцията при поръчване от нета...незнам дали имат оторизиран сервиз в БГ, а няма да е приятно да се праща в Китай и да се чака няколко седмици/месеци за ремонт. Другото неприятно, че не незнам дали ще има ъпдейт за новите версии на Android за него...

Ревю:

http://miui.bg/community/threads/403/

Аз май ще се насочвам към него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
" post="2902256" timestamp="1405459091"]

Мисля, че е и двусимов, дисплея е голям, батерията и тя... Добре работи (вече имам поне 3 познати с тази марка). Има и вградена Tencent антивирусна (не че не може да се замени с Qihoo).

Остава само въпроса за гаранцията при поръчване от нета...незнам дали имат оторизиран сервиз в БГ, а няма да е приятно да се праща в Китай и да се чака няколко седмици/месеци за ремонт. Другото неприятно, че не незнам дали ще има ъпдейт за новите версии на Android за него...

Ревю:

http://miui.bg/community/threads/403/

Аз май ще се насочвам към него...

Предвид проблемите в предното цитиране, да видим дали сега някак си ще стане...

предвид, че доста магазини в БГ нормалното им време за ремонт е 1 месец (визирам техно бакалиите), то няма как да е по-зле, а от мненията в техният форум, смятам, че са коректни. Все пак взимане/даване с тях не съм имал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Xiaomi MI3 - 290 $ , до колкото знам безплатна доставка. По курса на долара за момента , излиза малко над 400. Не е зле !!!!!!!!!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi MI3 - 290 $ , до колкото знам безплатна доставка. По курса на долара за момента , излиза малко над 400. Не е зле !!!!!!!!!

Мисля, че на повечето места е към 330-380$, което е към 500-550, което пак не е зле и е точно до прага искан от автора на темата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че на повечето места е към 330-380$, което е към 500-550, което пак не е зле и е точно до прага искан от автора на темата. Публикувано изображение

""Също ако има някоя далавера под бюджета ще се радвам, да науча"" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смешно е да предлагаш с4 мини, при положение, че преди теб е предложена Xperia Z!!! Публикувано изображение

Знаеш ли на човека може да му хареса какво като е Мини всеки има право има на мнение нали така :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Знаеш ли на човека може да му хареса какво като е Мини всеки има право има на мнение нали така Публикувано изображение

Въпрос за "повишена" трудност 

Sony Xperia Z C6603

Galaxy S4 mini

Кой е излишният в случая?

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос за "повишена" трудност 

Sony Xperia Z C6603

Galaxy S4 mini

Кой е излишният в случая?

Той може да е излишен но аз си давам мнението макар че бих взел sonyto

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той може да е излишен но аз си давам мнението макар че бих взел sonyto

Добре, след като се разбрахме вече, може ли тази дискусия да се прекрати и да дискутираме конкретният въпрос на питащият?p.s.Това, че копирах теб, не означава, че е насочено директно и само към теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още един вариант - HTC Desire 610

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Извинявам се, че отговарям толкова късно. От това което сте предложили най-добре ми изглеждат ЛГ2, експерия З и Ми3. Сега кое е най-добро не знам. Сонито ми се вижда с малка батерия и е по-старичко като модел, иначе е красив телефон. Като хардуеър ми изглеждат еднакви, и явно малките камъчета ще обърнат колата :D. LG2 съм го виждал на живо в магазин, и честно да ви кажа ми се стори с кофти изработка. Но може би просто очакванията ми са завишени, не знам. Не мога да го сравня с другите 2 телефона, тъй като не съм ги виждал на живо. А като софтуеър и ос, кой от трите е най-удобен за човек, който не обича да бърника много из настройки, не обича да слага ромове и други подобни глезотии? :)

И къде седи в сравнение с тези телефони Нексус 5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Извинявам се, че отговарям толкова късно. От това което сте предложили най-добре ми изглеждат ЛГ2, експерия З и Ми3. Сега кое е най-добро не знам. Сонито ми се вижда с малка батерия и е по-старичко като модел, иначе е красив телефон. Като хардуеър ми изглеждат еднакви, и явно малките камъчета ще обърнат колата Публикувано изображение. LG2 съм го виждал на живо в магазин, и честно да ви кажа ми се стори с кофти изработка. Но може би просто очакванията ми са завишени, не знам. Не мога да го сравня с другите 2 телефона, тъй като не съм ги виждал на живо. А като софтуеър и ос, кой от трите е най-удобен за човек, който не обича да бърника много из настройки, не обича да слага ромове и други подобни глезотии? Публикувано изображение

И къде седи в сравнение с тези телефони Нексус 5?

Здравейте !!! Ми от тук на татък вече е въпрос на вкус, на  предпочитания и на фенщина ако щеш. Не бих се съгласил че LG-то е кофти изработка , напротив , разцъквал съм го в магазина, доста солиден ми изглежда, а дисплея му е невероятен. А относно Нексуса , ако сте ген на чистия андроид може би това е вашия телефон, но доколкото съм чувал доста загрява! Аз лично имам друг фаворит, но той надскача бюджета, но ако е възможно да събереш някой лев повече Sony Xperia Z1 , също така и Z1 Compact който е с 20 лв по-евтин.  Успех!!! Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на Сони, въртях, суках, четох, на края пак Сони си взех Публикувано изображениеПубликувано изображение Нещо в дизайна им ме привлича.

Лично моят избор би бил м/у Xiaomi-то и м/у Sony-то.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам, май ще е един между Xiaomi и Нексус 5. При аналогичен хардуеър, трябва да пресея плюсовете и минусите.

Нескус - има красив дизайн, супер подръжка

Xiaomi Mi3 - голяма батерия, евентуално по-здрава изработка. Тук незнам как седи въпроса с ъпдейтите и колко често и колко дълго ще се поддържа. Отделно това miui, което използва ми се струва доста по-променено от андроида по другите телефони. Не знам да не е тежък интерфейса и да лагва.

Камерата на китаеца е на хартия по-добра, ама като гледах в интернет не останах въобще впечатлен. Интересно ми е дали батерията на китаеца ще издържи с обиколки повече от нексуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. :) Харесах доста Нексус-а, но слабата батерия май ще ме откаже. Така че, да попитам за Xiaomi-то. Разбрах че е със силно модифициран андроид и ми е интересно, как се представя при работа, спрямо нексуса: има ли лаг, забивания и там подобни неща. В смисъл много искам да се убедя, че това трябва да е следващият ми телефон, и се надявам да не съжалявам ако го взема :) Благодаря отново на отзивчивите колеги. Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.