Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся най-добрата,подобна на After  Effects,програма. Ако може,да е по-лесна! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas е аналог г/д на After Effects ако потърсите нещо уроци или видеo с ефекти правени на AE, то ще ви излязат и клипове със Сонито.  :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas е аналог г/д на After Effects ако потърсите нещо уроци или видеo с ефекти правени на AE, то ще ви излязат и клипове със Сонито.  :computer2:

хехехехехе, мразя да пиша по подобни теми, много се дразня как куцо и сакато дава съвети, но като ви го кажа и следва наказание.

Вегас е боклук с възможностите на МувиМейкър. AfterEffects няма да я коментирам, за да не си развалям настроението рано сутрин.

А по темата :

Зависи, какво ще се прави, например HitFilm има абсолютно всичко, което има и в AE плюс още доста опции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Търся най-добрата,подобна на After  Effects,програма. Ако може,да е по-лесна! :D

Най-добро няма,така че забрави за този израз! ;)

С всеки изминал ден излизат все по-нови и нови алтернативи на посечената от теб програма!

А,колкото до "лесното",нищо не е лесно в живота,докато не го научиш! ;)

Теглиш програмата/програмите,която/които искаш и почваш да я/ги разучаваш и да експериментираш!

Вярно в началото,ще направиш доста грешки и доста неща няма да ти са ясни,но по-нататък ще се научиш и ще ти стане лесно! ;)

Ако човек не направи грешка,няма и да се научи! ;)

А,сега по темата,можеш да погледнеш тези програми ;) :

Pinnacle Studio , VLMC , Lightworks , Proshow producer , Corel VideoStudio , Magix video edit и т.н.

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добро няма,така че забрави за този израз! ;)

Всъщност има, освен ако става въпрос за прост монтаж или motion graphics, за което стават всички.

Обаче при работа свързана с CC- color correction, най-добрите са Resolve, Scratch и още няколко, които няма смисъл да ги споменавам.

При compositing вече номер едно от години е NUKE, следвана от Eyeon Fusion, една наскоро изязла MambaFX и няколко други.

Има си най-добри, не е като да няма значение, какъв искаш да е финалния резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехехехехе, мразя да пиша по подобни теми, много се дразня как куцо и сакато дава съвети,

Ок вие си знаете искате да ви се помага, а се дразните на мненията на хората и аз като вас предпочитам АЕ но само съм претупал някой видео редактори Сонито да и на мен не ми харесва. Ха как баш па моя коментар ви раздразни не е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност има, освен ако става въпрос за прост монтаж или motion graphics, за което стават всички.

Обаче при работа свързана с CC- color correction, най-добрите са Resolve, Scratch и още няколко, които няма смисъл да ги споменавам.

При compositing вече номер едно от години е NUKE, следвана от Eyeon Fusion, една наскоро изязла MambaFX и няколко други.

Има си най-добри, не е като да няма значение, какъв искаш да е финалния резултат.

В тоя ред на мисли,винаги може да се предложи "най-добро",или ако трябва да бъдем точни по-добро! ;)

Принципно всяка една от предложените програми стават за целта,защото повечето от тях имат  много настройки,опции и ефекти за редакция на видео файл,които могат да удовлетворят почти всеки домашен потребител! ;)

Естествено ако се използват програми за видео обработка от професионалисти има и по-добри от предложените,пример затова е : Avid Media Composer , Mistika Grading и т.н. ;)

И още нещо един професионалист,освен че разполага със скъпи програми за видео обработка,разполага също и с техника,която допълнително му помага да използва по функционално закупения софтуер за видео обработка! ;)

Или с една дума,както се казва :

Съчетанието на добър хардуер и добър софтуер,винаги носи отлични успехи! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съчетанието на добър хардуер и добър софтуер,винаги носи отлични успехи!

Май не си наясно как точно стават нещата.

В България много хора разполагат с качествен хардуер, малка част от тях ползват и достатъчно добър софтуер, но никой от тях не притежава знанията, за да успее да извлече максималното от тях.

Резултата е посредствени и некадърно направени филми/сериали, още по-аматьорски музикални видео клипове и направо смешни реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не си наясно как точно стават нещата.

В България много хора разполагат с качествен хардуер, малка част от тях ползват и достатъчно добър софтуер, но никой от тях не притежава знанията, за да успее да извлече максималното от тях.

Резултата е посредствени и некадърно направени филми/сериали, още по-аматьорски музикални видео клипове и направо смешни реклами.

Абсолютно наясно съм как стават нещата "Papugai" - "viktorios" - Виктор Спасов! ;)

Не спадам към тая част хора,които ти си посочил! ;)

Мога да направя всичко каквото реша без абсолютно никакъв проблем и то качествено,защото имам достатъчно знания и опит! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мога да направя всичко каквото реша без абсолютно никакъв проблем и то качествено,защото имам достатъчно знания и опит!

Точно това е големия проблем, правите каквото поискате, а не, каквото ви е казано или трябва.

Сигурен съм, че можеш да направиш, каквото поискаш, също така съм сигурен, че няма да имаш и най-малката идея как се прави нещо, което аз ще поискам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е големия проблем, правите каквото поискате, а не, каквото ви е казано или трябва.

Сигурен съм, че можеш да направиш, каквото поискаш, също така съм сигурен, че няма да имаш и най-малката идея как се прави нещо, което аз ще поискам.

Точно тук ти е грешката и затова винаги говориш и се изразяваш безразсъдно! ;)

Първо,за да си добър в нещо трябва да имаш собствено мнение,сам да достигаш до определени изводи,а не каквото ти се казва,или налага от някой друг,както ти си въобразяваш! ;)

Второ в абсолютно нищо не можеш да бъдеш сигурен,така че не говори само и само,за да си чешиш езика : "виждате ли колко ги знам и разбирам нещата!" ;)

Трето бил съм на курс в Швеция,затова как се работи в една тяхна телевизия ( не е нужно да споменавам коя ) и след курса съм работил в телевизията им! ;)

Четвърто тук във форума не съм за да изпълнявам желанията и прищевките на всеки,още по-малко пък на теб!

Ако реша да се включа в определена тема и да помогна на някой го правя,защото искам,а не се надувам както ти го правиш,когато се включиш! ;)

То,поне да имаш някакви знания,ама нямаш,само едно голямо самочувствие без абсолютно никакво покритие,затова се държиш толкова надменно и с останалите,защото си въобразяваш,че си нещо повече от тях,но не си,запомни го това! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Обърнахте темата на чат, драскайте си на лични!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.