Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изпадна ми на тънки пари ако може да ми дадете някакво мнение за него,че не съм много запознат с тези процесори.Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За парите си струва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще можеш спокойно да джиткаш cs:go :) аз бях със intel celeron и на low вадих 60 фпс : ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Висок клас процесор от преди 6 години. Зависи за какво ще се ползва и зависи дали ще се намери сносно дъно - или ще трябва да се търси по-екзотично такова, което работи с DDR3 памет, за да може да му се купи такава, или пък ще е занимавка да се намери DDR2 памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Висок клас процесор от преди 6 години. Зависи за какво ще се ползва и зависи дали ще се намери сносно дъно - или ще трябва да се търси по-екзотично такова, което работи с DDR3 памет, за да може да му се купи такава, или пък ще е занимавка да се намери DDR2 памет.

Дъно: http://www.asus.com/Motherboards/P5QL_PRO/Видео: Sapphire Hd6950 1GB G DDR5Рам: 6Gb Захранване: 500w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това и прецени, колко назад и встрани е от съвременните процесори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпадна ми на тънки пари ако може да ми дадете някакво мнение за него,че не съм много запознат с тези процесори.Благодаря предварително.

зависи какъв ти е стария процесор... ако е някой боклучав селерон, смяната си заслужава определено...но ако си с друг четириядрен или например от E8xxx серията... смяната на процесора не е много смислена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи какъв ти е стария процесор... ако е някой боклучав селерон, смяната си заслужава определено...но ако си с друг четириядрен или например от E8xxx серията... смяната на процесора не е много смислена.

Колега сегашният ми процесор е с тази конфигурация дето я дадох малко по горе, а въпросният процесор с който съм сега е http://ark.intel.com/products/27518/Intel-Pentium-D-Processor-930-4M-Cache-3_00-GHz-800-MHz-FSB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега сегашният ми процесор е с тази конфигурация дето я дадох малко по горе, а въпросният процесор с който съм сега е http://ark.intel.com/products/27518/Intel-Pentium-D-Processor-930-4M-Cache-3_00-GHz-800-MHz-FSB

Еми... определено си заслужава... разликата е значителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това и прецени, колко назад и встрани е от съвременните процесори.

Че е стар, стар е спор няма, но няма друг вариант да подобри системата си с 85лв и без да сменя дъно и памет. 

Определено ще ти трябва и охлаждане защото е по-топъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че е стар, стар е спор няма, но няма друг вариант да подобри системата си с 85лв и без да сменя дъно и памет. 

Определено ще ти трябва и охлаждане защото е по-топъл.

и двата процесора са max TDP 95W няма да има нужда от смяна на охлаждането... с новият процесор компютърът направо ще литне...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и без това съм си поръчал вчера охладител и мисля,че избора ми е перфектен.Ето и новият ми охладител http://reset.bg/catalog/13/1301/1301284/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.