Премини към съдържанието
Dancho^94

Проблем "NVIDIA Power Warning"

Препоръчан отговор

Беше ми изгоряла видеокартата и я смених с друга (естествено втора ръка) същия модел като старата ми - 7600 GS (AGP). Обаче при някои стартирания на компютъра ми излиза ето това, а когато цъкна на опцията "More Information" ми излиза това. Не знам дали е от някакво значение, но захранването ми е 400W, нямам никъде проблеми с кондензатори, прахоляк и т.н. Съобщението излиза както казах при някои включвания на компютъра. Иначе видим проблем с работата му няма, дори в момента пиша чрез компютъра. Някакви идеи какво може да е и как да го оправя, че ми е писнало тотално от каръщината ми? До колкото разбирам, проблема явно е със захранването на картата, и по-скоро със кабела, с който я свързвам към захранването. Би ли се оправило ако самият конектор (не съм сигурен дали така си води) на картата го разпоя и заменя с този от старата карта? Сещам се сега, че на новата карта го сложих кабела прекалено лесно, а на старата трябваше да проявявам леки грубости да го натикам (както и да звучи това  :D  ).

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно изисква допълнително захранване на видеокартата или просто мощността осигурена от захранването не достига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как тогава сичко работи нормално? Да разбирам ли, че това е опасно (да, предполагам)? Отварях компютъра да проверя дали нещо не както трябва съм свързал картата към захранването - всичко е точно. Както казах и картата и преди и сега е 7600 GS. Предишната беше "Chaintech", сегашната е "Leadtek" ако и това изобщо е от някакво значение.

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.