Премини към съдържанието
Swisis

Как да си активирам Windows 8

Препоръчан отговор

Здравейте на всички преди ден/2 си преинсталирах компютъра с OC Windows 8 Profesional но преди това бях с Windows 8.1 така проблемът ми е следния не мога да си активирам Profesiona-ла и моля някой от вас ако знае някои  програма да ми изпрати линк за ''DOWNLOAD'' :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички преди ден/2 си преинсталирах компютъра с OC Windows 8 Profesional но преди това бях с Windows 8.1 така проблемът ми е следния не мога да си активирам Profesiona-ла и моля някой от вас ако знае някои  програма да ми изпрати линк за ''DOWNLOAD'' Публикувано изображение

Обаждате се на Майкрософт и го активирате

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Обаждате се на Майкрософт и го активирате

Значи за тази работа програма няма аз когото бях с Windows 8.1 си я активирах още на първият ден но съм забравил името на програмата а и надали щеше да станe за Windows 8 Profesional  :brick wall:

Редактирано от Emanuil Qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за тази работа програма няма аз когото бях с Windows 8.1 си я активирах още на първият ден но съм забравил името на програмата а и надали щеше да станe за Windows 8 Profesional  Публикувано изображение

Аз ви казах какво се прави! И прочетете точка 2.10 от правилата!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай! Microsoft Windows 8.1 Pro 32/64 bit - 19 Долара. Мисля, че това е най-ниската цена в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай! Microsoft Windows 8.1 Pro 32/64 bit - 19 Долара. Мисля, че това е най-ниската цена в момента.

Този сайт изглежда толкова нелегитимен и фалшив.... Аз не бих купил нищо от там

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сайт изглежда толкова нелегитимен и фалшив.... Аз не бих купил нищо от там

G2A е доста популярен сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G2A е доста популярен сайт.

Не можете да ме убедите че това е легитимна цена за операционната система. Даже ОЕМ версиите са поне 3 пъти по-скъпи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можете да ме убедите че това е легитимна цена за операционната система. Даже ОЕМ версиите са поне 3 пъти по-скъпи

Не ги решавам аз тези неща. Сайта е легитимен и има много доволни клиенти. От тук нататък всеки сам си прави избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От цялата работа ако си студент намазваш най-много. Windows 8 Pro за 80лв, което според мен е много изгодно предложение. Иначе е 190 обикновената версия и ако не ме лъже паметта 300 PRO версията.Off: Ако направят за Win9 промоция, както при пускането на 8 ( PRO за 80лв. ) ще се възползвам :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

През 2012 и дори 2013 имаше големи пакети  за ОЕМ  и бяха по около $20 парчето. Ако са ключовете са от някой фалирал производител на сглобки настолни или на лаптопи...Де да знае човек.

П.П. Друг е въпроса доколко е легално да се препродават, дори и да истински.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги решавам аз тези неща. Сайта е легитимен и има много доволни клиенти. От тук нататък всеки сам си прави избора.

Е, щом така смятате... Но не забелязах много доволни клиенти, по-скоро обратното....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема Windowsa ми вече е активиран все пак ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.