Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!От известно време имам проблем с Power (Sleep/Wake) button на iPhone 4. Разрових се из нета и уж намерих начин да го оправя без сервиз: www.youtube.com/watch?v=x4iAEV3KW3I Засега добре.. Но проблемът е, че нямам такава отвертка (Pentalobe) и не знам къде мога да намеря на прилична цена. В olx намерих за 2лв. , но е за София и с доставката до тук ще стане около 8 лв. Моля, кажете ми някой магазин във Варна, където продават такива. Предварително благодаря. :-)

post-351435-0-46880200-1405516888_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция няма ли си този телефон ? Сервизи във вашия град няма ли (ако гаранцията е изтекла) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция няма ли си този телефон ? Сервизи във вашия град няма ли (ако гаранцията е изтекла) ?

Гаранцията е изтекла. Във Варна съм-тук има много сервизи, но не ми се дават 50лв. За нещо, за което мога да дам 5... ✌️

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само утре да няма тема във форума "скапа ми се Айфоня", тогава ще ви се иска да бяхте дали тези 50 лв. ! Нищо лично, просто съвет !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива отвертки има за 2-3 лева в магазините "Всичко за Лев", ментаци са, но вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iPhone4 са идеални за учебни телефони. И да го прецакаш нещо вече са почти без стойност и ще имаш повод да си купиш новата шестица която ще излезе есента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.