Премини към съдържанието
Ivelin _

Струва ли си S3 mini със счупено стъкло

Препоръчан отговор

Една приятелка ми казач че може да ми подари стария си телефон, който е със счупено стъкло. Каза че е само стъклото(освен да се порежеш, друго му няма) няма проблеми с дисплея. Струва ли си риска? Баща й може и да поиска да ми го продаде(ако още не го е продал де. Сега съм с Ace 2 щях да си взема s3 mini, обече ония идиот от глобул убеди баща ми че ace-a е "по-стар" S3 mini и така всичко му забива(даже андроида)

Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква цена ви го дават ? Форумната врачка е на почивка в момента, пече се на плажа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го подари приятелката ти - си струва. Ако баща й ти го продаде  - не си струва. Ама, че наивен въпрос.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каза че ~100-200 лв. макс. ще иска. колко ще струва ремонта ? (да е както трябва а не някаква аматьорска работаП.С: в smartphone.bg го видях за 275 а моя (ace 2) като ходих за последно в била(преди месец) на магазина вътре видях че моя е 399.90 . Защо?

Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100-200 лева?Човече, съветвам те ако ти го продава не го взимай....В техпополис Slll струва 330 лв....,че и ремонта ще е около 70 лева,но не знам.....както си решиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, Ха. Нищо повредено не си струва да бъде взето и ремонтирано. Няма сметка, а и все пак е втора ръка и не се знае на какъв хал е ! Един колега по - горе писа, че си заслужава само ако е подарък!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.