Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте, пиша защото вече съм отчаян. Наскоро преинсталирах на едно приятелче уиндолса на лаптопа ( windows 7 32bit) пуснахме ме някаква игра и тя не тръгва, в таск мениджъра ушким си работи, но всъщност к*р нищо не работи. Реших че е от драйвъра за видео картата влезнах в сайта на asus ( лаптопа е аsus x54h) изтеглих сичко както си му е реда и когато ги пусна ми изписва  your computer does not meet the minimum reauirements for installing the sotware

и това е с какъвто и да било драйвър. МОля помогнете може и да не е от драйвърите от нещо друго по лаптопа! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да видим снимка от Device Manager,как стоят нещата с всичките драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно е първо да си инсталираш нещо от рода на AIDA/Eверест, защото в сайта има различни модели на отделните компоненти и вероятно не уцелваш правилния. Освен това, стреляйки така на посоки, ще омажеш нещата тотално...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможни варианти:

1. Не си преинсталирал правилно Windows.

2. Не си инсталирал и коректно драйверите.

От какво има да се отчайваш не разбирам. Не се свалят и инсталират софтуери и драйвери просто така, защото се "омазва" ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.