Премини към съдържанието
nickolaycho

Съвет за процесор...

Препоръчан отговор

Моля за компетентен съвет, какъвто винаги съм получавал в този форум! Имам доста стар настолен, дъно AsRock 775i65G с процесор Celeron 347 - 775LGA-3,06 GHz. С какъв Интел Пентиум да го заменя, по възможност най-доброто за това дъно. Благодаря на всеки отзовал се на молбата ми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.asrock.com/mb/Intel/775i65G/?cat=CPU

То хубаво искаш Пентиум, ама дали има още живи на пазара. Иначе в листата си пише моделите, но за някои изисква определен БИОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...................

Най-доброто е най-горе в листата, но аз не съм виждал такъв екстрим та е малко вероятно да намерите, по-скоро някой PentiumD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля за компетентен съвет, какъвто винаги съм получавал в този форум! Имам доста стар настолен, дъно AsRock 775i65G с процесор Celeron 347 - 775LGA-3,06 GHz. С какъв Интел Пентиум да го заменя, по възможност най-доброто за това дъно. Благодаря на всеки отзовал се на молбата ми...

с никакъв... ориентирай се към ново дъно... бързи процесори за това дъно няма (под бързи имам в предвид core2duo/quad)

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.