Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://ardes.bg/laptop/HP+ProBook+450-57977http://www.technomarket.bg/products/09132424/hp-pavilion-15-n000-f2u83ea-notebookКакво можете да кажете за тези лаптопи? Обмислям закупуването на един от двата и ще бъде използван за филми, музика и 3D игри, но не дотолкова тежки (според зависи). Не разбирам много и въпросът ми е дали е добър за подкарване на средни по тежест игри на максимални настройки?

Редактирано от FUNN313 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и двата модела не стават за тежки игри но,ако избора ще е само между тях вземи първия лаптоп. Втория е с карта Nvidia, която е печка и ще ти държи 70 градуса и повече температура. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението! Все пак бих се посъветвал, ако имате представа за някакъв лаптоп HP/DELL/Toshiba до 1100 лева, който да става за игри. Благодаря предварително! :)П.с. Като цяло значи АМД са по-добри от нвидията ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за 1100 лева няма да намериш лаптоп за игри ( разбира се говоря за тежки). Проблема не е толкоз в параметрите, а в охлаждането на самия лаптоп. Задължително ли избора трябва да е лаптоп. За тези пари ще може да си направиш една прилична Game конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалено мобилен съм. Даже не си и спомням кога за последно съм ползвал настолен. :D Не говоря за най-тежките игри. Нещо от сорта на FIFA, League of Legends, DotA etc. на макс графика обаче ги искам.П.с. 2Колко голяма е ролята на охладителните подложки? Тези с вентилатор.. Надали е голяма, но все пак да питам.

Редактирано от FUNN313 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия лаптоп ти е напълно достатъчен за тези игри. Външен охладител може да си вземеш също, за да охлажда поне малко компютъра. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помощта! За пореден път оставам доволен от форума ви. :) Продължавайте все така с добрата работа и бързите и компетентни отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не си се сдобил с машина - за една идея нагоре в парите, аз бих си взел това:

- HP ProBook 450 H6P53EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.