Премини към съдържанието
mal1

Metro на таблета спря, но е само деактивирано

Препоръчан отговор

Имам таблет с андроид 4,0.Сега обаче, при пускане на екрана се появяват за малко старите икони и след това се появява надпис: "За съжаление, metro спря" и екрана се изчиства.Дали може нещо да се направи или по-точно КЪДЕ биха могли да оправят нещата, тъй като е пълно с самозвани "майстори". Благодаря Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,имаш ли важна информация на таблета?Поздравии лек и успешен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, нямам нищо важно на таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета може да се върне на фабрични настройки - както е бил закупен (естествено се губи цялата информация).Това става и в домашни условия. Ако кажеш марка и модел ще те насочим към клипче или опътване как става. Общо взето се свежда до изпълнение на няколко стъпки и обикновено е свързано с едновременно натискане на бутон за включване и този за звука.Както и да е - марка и модел на таблета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, не знам-купен е втора ръка с едно листче уж за инструкция.Пише MID-android 4.0,1.2 ghz,ROM 4GB,flash н4gbq,WI HI,Video,kamera.Ако може, насочете ме към клипчето,ще се насоча към познат,който разбира малко повече от мен, но идвамата не сме на ниво.Благодаря предварително.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е проблема, че всеки таблет, телефон, устройство, си има своята специфика... За това исках да говоря конкретно.Ето един набор от клипчета: How to resat Androit tablet, както и това търсене на български език - връщане към фабрични настройки.Но пак казвам - много е общо и не гарантирам, че показаните резултати ще отговарят на спецификата на таблета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, за сега работя нормално с уиндоуса на таблета, но задължително ще се опитам да върна старите настройки.Най много да доразваля джаджатаПубликувано изображение .Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам таблет с андроид 4,0.

за сега работя нормално с уиндоуса на таблета

Последно този таблет с Windows ли е или е с Android?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Последно този таблет с Windows ли е или е с Android?

Dual Boot !

Но според онова листче с инструкциите трябва да е андроид уж.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, пропуснах да кажа, че работи и с двете системи.Сега работи само едната.За подробности - не знам - май така и ще си остана новобранец :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май така и ще си остана новобранец Публикувано изображение

Не се притеснявай.

Аз грешно разбрах в началото. Чудех се какво е това Метро на Андроид таблет... Относно Windows на таблетите съм доста бос, та игнорирай горните съвети (защото за Андроид) и дано някой колега помогне!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.